کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا

سوالات متداول مهاجرت کاری به کانادا

شرایط مهمی که در مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد عبارتند از: داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، داشتن سن زیر ۴۰ سال، حداقل یک سال سابقه کار، دارا بودن مدرک آیلتس حداقل ۶.۵ یا CLB 8 و کسب حداقل نمره ۶۷ در مرحله اول سیستم امتیاز بندی

بله باید بگوییم که طبق سیاست جذب مهاجر در کانادا، دولت کانادا طبق برنامه سه ساله تصمیم به جذب مهاجر دارد و حدود ۱.۲ میلیون مهاجر را پذیرا است که در این بین ۶۰٪ به نیروی کار اختصاص می یابد. قطعاً این کشور جذب نیروی کار خواهد داشت.

برای سالهای آینده در کانادا به لحاظ شغلی در اکثر زمینه ها پیش بینی بازار کار پر رونقی را داریم اما حوزه های مهندسی، فناوری اطلاعات، پزشکی و سلامت، مشاغل فنی و تدارکات، وکالت و فروش از جمله مشاغل پر رونق کانادا محسوب می شوند.

از جمله شغل هایی که برای بانوان در کانادا جزو بهترین ها هستند، می توان به وکالت، پزشکی، پرستاری، همچنین مدیریت اشاره کرد.

روش های مختلفی برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به مهاجرت به روش فدرال، جاب آفر کانادا، دریافت ویزای کار پس از اتمام تحصیل، برنامه مهاجرت استانی و ویزای خود اشتغالی و برنامه ICT اشاره کرد.

در این مورد نمی توان مبلغ دقیقی عنوان کرد، چون میزان تمکن مالی به نوع روش مهاجرتی، تعداد افراد خانواده و شرایط شما بستگی دارد.

به نظر ما شاید ونکوور بهترین شهر کانادا برای کار می باشد. اما لازم است در این زمینه به طور کامل مطالعه داشته باشید.

خیر برای مهاجرت به کانادا نیاز به حداقل یک سال سابقه کار میباشد.

امتیاز بندی ویزای کار کانادا دو مرحله دارد. افراد متقاضی در مرحله اول باید حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز کسب نمایند تا به مرحله دوم صعود کنند. در مرحله دوم افرادی موفق تر هستند و شانس بیشتری برای دریافت اقامت کاری کانادا دارند که امتیاز بالاتری داشته باشند.

در ابتدا باید بگوییم که شما شانس زیادی برای دریافت ویزای کار کانادا خواهید داشت. به دلیل اینکه کشور کانادا قصد دارد در دو سال آینده یک میلیون مهاجر بپذیرد. از بین آن ها ۶۰ درصد به ویزای کار تعلق می گیرد. پس کشور کانادا از این لحاظ مقصد مناسبی برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند، خواهد بود.
کانادا جزو کشورهایی است که دچار کمبود نیرو در زمینه کار است و به نیروهای متخصص و افراد حرفه ای در این زمینه نیاز دارد. سازمان مهاجرت کانادا قصد دارد با جذب افراد حرفه ای و متخصصین در زمینه های مختلف رشد اقتصادی کانادا را بالا ببرد. افرادی که در زمینه های مختلف مهارت و تخصص کافی دارند، برای این کشور بسیار با ارزش هستند و می توانند اقامت دائم در این کشور داشته باشند. افراد حرفه ای با دریافت ویزای اقامت دائم کانادا قادر به مهاجرت به کانادا همراه خانواده خواهند بود.
اقتصاد کشور کانادا نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر با شیوع ویروس کرونا با اختلالاتی مواجه شد. با شیوع ویروس کرونا در جهان آمار مهاجرت به کانادا کاهش پیدا کرد. به همین دلیل بازار کار کانادا با بحران اساسی مواجه شد. پس از اینکه نیروی کار در حوزه های مدیریت، مهندسی و حسابداری در کشور کانادا با کمبود مواجه شد، تصمیم اداره مهاجرت این کشور بر این شد که نیروی کار ماهر حداکثری را جذب نماید.

دریافت مدرک تحصیلی از دانشگاه های کانادا امتیازی مثبت برای متقاضیانی است که قصد کار در کشور کانادا را دارند.

یکی از روش های مهاجرتی که برای مهاجرت به کانادا بسیار پرطرفدار است مهاجرت کاری می باشد. چون کانادا جزو کشورهایی است که دارای شرایط اقتصادی مناسبی است. نرخ بیکاری این کشور در کمترین میزان خود در جهان قرار دارد.۰ همچنین کانادا برای جذب مهاجر، سیاست های منعطفی را در پیش گرفته است.

از شرایط ویزای کار در کانادا میتوان به مواردی چون مدرک تحصیلی،سابقه کاری مرتبط و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی اشاره کرد.

برای ورود به بازار کار در کانادا نیاز است که شرایطی از قبیل تسلط به زبان فرانسوی و یا زبان انگلیسی و داشتن سابقه کاری و مدرک تحصیلی مرتبط نیز داشته باشید.

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا

اخذ ویزای کاری یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کانادا می باشد.

متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا دارند به دو صورت می تواند ویزای کاری دریافت نمایند.

Open work permit

متقاضیان باید در ابتدا مجوز کار در کانادا را دریافت نموده سپس وارد این کشور شوند و شغل متناسب با شرایط خود پیدا کنند.

 استخدام توسط کارفرمای کانادایی

یکی دیگر از روش هایی که در مهاجرت کاری به کانادا بسیار متداول است، این است که متقاضیان قبل از اینکه به کانادا وارد شوند، توسط یک کارفرمای کانادایی استخدام می شوند.

روش های دریافت ویزای کاری کانادا

روش های دریافت ویزای کاری کانادا

 

۶ روش مستقیم دریافت ویزای کار کانادا عبارتند از:

روش فدرال

متداول ترین روش دریافت ویزای کاری کانادا روش فدرال است. دو روش skilled worker و skilled Trade با استفاده از سیستم اکسپرس اینتری در این بخش وجود دارد.

(Skilled worker) اسکیل ورکر کانادا: این برنامه به کارگران و نیروهای متخصص و حرفه ای کمک می کند تا با سیستم امتیاز بندی و اکسپرس انتری موفق به دریافت اقامت دائم کانادا از طریق کار شوند.
شرایطی که افراد متقاضی باید در این روش مهاجرت کاری به کانادا داشته باشند، عبارتند از:

 • افراد متقاضی دارای شغلی باشند که جزو مشاغل سطح O یا B یا A لیست ناک کانادا باشند.
 • افراد متقاضی باید حداقل یک سال سابقه کار داشته باشند.
 • متقاضیان باید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی با نمره 7 CLB به بالا داشته باشند.

(Skilled Trade) اسکیل ترید کانادا: برنامه اسکیل ترید برای نیروهای فنی، حرفه ای و متخصص می باشد که جزو گروه شغلی B هستند. این افراد متقاضی می ‌توانند با شرکت در سیستم امتیاز بندی اقدام به اخذ ویزای کاری کانادا نمایند.
شرایطی که در این روش برای متقاضیان وجود دارد. عبارتند از:

 • داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی با نمره CLB 4/ CLB 5
 • داشتن سابقه کاری

مزایای مهاجرت به روش اکسپرس اینتری

 • امکان دریافت اقامت دائم متقاضی به همراه خانواده(همسر و فرزندان زیر18 سال)
 • تحصیل رایگان فرزندان زیر 18 سال
 • کم هزینه ترین روش مهاجرت کاری به کانادا
 • دریافت پاسپورت کانادا پس از 3 سال زندگی در این کشور
 • اجازه انجام کار تمام وقت برای فرد متقاضی و همسر وی
 • دریافت خدمات درمانی رایگان

اخذ اقامت دائم پس از اتمام تحصیل در کانادا

در صورتی که متقاضی ۸ ماه و یا بیشتر در یکی از دانشگاه‌های مراکز آموزش عالی کانادا تحصیل کرده باشد، می تواند به دریافت اقامت کاری یا pgwp کانادا امیدوار باشد. پس از اتمام دوره تحصیل که حدود هشت ماه تا سه سال طول می کشد، مهاجران می توانند در این کشور کار کنند و با سابقه ای که به دست می آورند، اقامت دائم این کشور را کسب نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت تحصیلی می توانید با موسسه مهاجرتی راشین در تماس باشید.

Job Offer (جاب آفر):

این روش به این صورت است که یک کارآفرین در کشور کانادا به افراد پیشنهاد رسمی شغلی ارائه می دهد. افراد پس از دریافت پیشنهاد شغلی می توانند اقامت موقت کشور کانادا را دریافت کنند و یا اینکه می توانند با استفاده از این پیشنهاد شغلی شانس خود را در سیستم اکسپرس اینتری افزایش دهند.

شرایط جاب آفر

 •  داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی
 • داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
 • داشتن نمره زبان آیلتس 6.5
 • داشتن رزومه قوی
 • داشتن حداکثر سن 45 سال

مزایای ویزا جاب آفر

 • امکان دریافت ویزای پیوست
 • حقوق و مزایای از پیش تعیین شده
 • اخذ اقامت دائم پس از 3 سال
 • با قرارداد کاری وارد کشور مقصد شدن

اخذ اقامت دائم ازطریق جاب آفر

افرادی که موفق شوند با موفقیت یک پیشنهاد شغلی از کانادا دریافت کنند و مشغول به کار در این کشور شوند،پس از گذشت 3 سال و پرداخت منظم مالیات و کار در این کشور می توانند وارد پروسه اخذ اقامت دائم کانادا شوند.

اگر علاقه مند به دریافت جاب آفر کانادا هستید موسسه حقوقی و مهاجرتی راشین از طریق ویزای جاب آفر شما را دراین مسیر همراهی کرده و میتوانید با اطمینان خاطر پروسه مهاجرتی خود را به تیم کاری مجرب راشین بسپارید.

ویزای کار استانی

بسیاری از استان های کشور کانادا به دلیل نیاز به نیروی کار، مهاجر جذب می نمایند. امتیاز بندی های مختلفی هم برای استان های مختلف در نظر گرفته شده است. افراد می‌توانند در سیستم امتیاز دهی برنامه های استانی کانادا شرکت کرده و مورد ارزیابی قرار بگیرند تا بتوانند ویزای کار کانادا را دریافت نمایند
در این روش دریافت جاب آفر استانی کانادا همچنین مهاجرت به این کشور با استفاده از اکسپرس اینتری هم ممکن میباشد
از استانهای کانادا که به لحاظ شرایط زندگی و بازار کار که بسیار مناسب و پر رونق هستند، می توان به استان های بریتیش کلمبیا Columbia British، ساسکاچوان Saskatchewan و نیوبرانزویک New Brunswick اشاره کرد که به مقاصد مهم مهاجرت کاری ایرانیان تبدیل شده اند.

تحصیل در ترکیه یکی دیگر از مواردی است که می توانید جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

ویزای خود اشتغالی

این روش مخصوص ورزشکاران حرفه ای و هنرمندان معروف و مشهور می باشد که می توانند از آن استفاده نمایند.
تخصص های مورد قبول و تایید سفارت کانادا جهت اخذ این ویزا عبارتند از:
ورزشکاران، مربیان ورزشی، داوران ورزشی، راهنمایان و مربیان برنامه های ورزشی و … در حوزه تخصص های ورزشی، همچنین طراحان، نویسندگان، نقاشان، نوازندگان، عکاسان و … در حوزه تخصص های فرهنگی و هنری
افرادی که از روش برنامه خود اشتغالی برای مهاجرت کاری به کانادا استفاده می کنند، باید دارای شرایطی باشند که از مهم ترین آن ها می توان به حداقل دو سال سابقه و تجربه کار حرفه ای در زمینه فعالیت فرد همچنین به دست آوردن حداقل ۳۵ امتیاز از ۱۰۰ در امتیاز بندی و تمکن مالی در نظر گرفته شده اشاره کرد.

برنامه انتقال درون شرکتی یا ICT کانادا

با این روش می توان به صورت کوتاه مدت اقامت کانادا را دریافت کرد و آن را به اقامت دائم تبدیل کرد. افراد صاحب کسب و کار همچنین مدیران بدون نیاز،به مدرک تحصیلی و زبان و بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی می توانند کسب و کار خود را به کشور کانادا انتقال دهند و اقامت کانادا را دریافت نمایند.

شرایط دریافت ویزای کاری کانادا

شرایط دریافت ویزای کاری کانادا

به طور معمول متقاضیان برای مهاجرت به کانادا باید سابقه کار متناسب با شغلی که مدنظرشان است داشته باشند. گاهی داشتن یک سال سابقه هم کافی می باشد. متقاضیان می توانند لیستی از قراردادهای رسمی خود، سوابق بیمه و یا نامه کارفرما را جهت پیگیری سابقه و تجربه کار به سفارت کانادا ارائه نمایند.
یکی دیگر از عواملی که در مهاجرت به کانادا بسیار مهم است، ارائه سوابق تحصیلی می باشد. مدرک تحصیلی مورد نیاز بستگی به موقعیت شغل مد نظر دارد. به طور مثال برای بعضی از مشاغل مدرک دیپلم کافی می باشد اما گاهی برای برخی موقعیت های شغلی لازم است افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند.
معمولاً بهتر است افراد در مهاجرت کاری به کانادا به یکی از زبان‌های انگلیسی و فرانسوی مسلط باشند. هرچند به لحاظ قانونی تسلط داشتن بر این زبان ها در مهاجرت کاری ضروری نمی باشد.
شرایط مهاجرت کاری به کانادا به نوع ویزا و روش مهاجرتی نیز بستگی دارد. به صورت کلی و به اختصار در ادامه مهم ترین شرایط عمومی برای دریافت ویزای کار کانادا را مطرح می کنیم:

 • داشتن حداکثر سن ۵۰ سال البته به جز روش (ICT)
 • داشتن حداقل یک سال سابقه کار
 • داشتن مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)
 • دارا بودن مدرک زبان (آیلتس ۵ معادل CLB 8 )
 • دارا بودن حداقل امتیاز ۶۷ در مرحله اول

مزایای مهاجرت کاری به کانادا

مزایای کار در کانادا

 درآمد بالا

 • بهره مندی از خدمات درمانی رایگان حین کار
 • نرخ پایین بیکاری در کانادا
 • هرینه های معقول و مقرون به صرفه زندگی
 • استاندارد بالای زندگی در کانادا
 • کانادا کشوری مهاجر پذیر
 • وجود طبیعت زیبا در کانادا

مهاجرت پرستار یکی دیگر از گزینه های مهاجرتی می تواند باشد.

بازار کار کانادا و مشاغل مورد نیاز کانادا

بازار کار کانادا و مشاغل مورد نیاز در کانادا

بررسی وضعیت کار در کانادا نشان می‌دهد که حدود ۱۸.۵ میلیون نیروی کار در کشور کانادا در حال فعالیت هستند که از این تعداد ۲۶ درصد مهاجران به این کشور می باشند.
برای تمامی شغل ها و تخصص ها کانادا از بهترین مقاصد برای مهاجرت محسوب می شود. همانطور که گفته شد، نیاز شدید این کشور به نیروی کار موجب بالا رفتن شانس یافتن کار در این کشور شده است.
البته باید متقاضیان این را در نظر داشته باشند که شغل مورد تخصص آن ها جزو طبقه بندی مشاغل کانادا باشد. برخی زمینه های شغلی در کانادا رونق و رواج خوبی دارد. مشاغل مورد نیاز کانادا عبارتند از:

 • مشاغل مربوط به حوزه مهندسی
 • مشاغل در ارتباط با حوزه حسابداری و مالی
 • مشاغل مرتبط با فروش و بازاریابی
 • مشاغل تولیدی
 • مشاغل حوزه پزشکی و سلامت
 • مشاغل مرتبط با حقوق و وکالت
 • مشاغل اداری
 • مشاغل مرتبط در زمینه فنی و تدارکات
 • مشاغل ارتباط با مشتری

البته ما در این مطلب به تعدادی از تخصص ها و مشاغل مورد نیاز در کانادا اشاره کردیم. فعالیت در این حوزه ها می تواند شانس دریافت ویزای کار کانادا را بالا ببرد.

مشاغل پرطرفدار در کانادا

 •  برنامه نویسی
 • تکنسین شبکه
 • مهندسی(مهندسی برق،مهندسی عمران،مهندسی معماری و…)
 • پزشکی
 • دندان پزشکی
 • معدنچی

شرایط سنی مهاجرت کاری به کانادا

شرایط سنی در مهاجرت به کانادا در روش های مختلف متفاوت است. به طور مثال محدودیت سنی جهت دریافت ویزای جاب آفر همچنین در روش انتقال درون شرکتی و اخذ اقامت پس از اتمام تحصیل وجود ندارد. روش خود اشتغالی نیز محدودیت سنی را شامل نمی شود. اما باید این نکته را در نظر گرفت که افراد بین ۲۱ تا ۴۹ سال امتیاز بیشتری کسب می کند.
به طور کلی افرادی که ما بین ۲۵ تا ۳۵ سال سن دارند، در سیستم امتیاز بندی مهاجرت به کانادا بیشترین امتیاز را کسب می کنند. البته ناگفته نماند که تا حداکثر ۴۴ سال امکان کسب امتیاز وجود دارد. افراد بالای ۴۴ سال می ‌توانند در سایر بخش ها امتیاز کسب نمایند.

هزینه ی ویزای کاری کانادا

هزینه ویزای کار کانادا بستگی به نوع ویزای کاری کانادا دارد و ممکن است این هزینه در انواع مختلف مقادیر متفاوتی داشته باشد.
قطعا مواردی همچون تخصص شغل مورد نظر، مرتبه شغلی، دوره های گذرانده شده برای شغل فرد متقاضی، هزینه های وکیل و … در میزان مبلغ تاثیر گذار است.
به صورت کلی هزینه هایی که لازم است برای ویزای کار کانادا توسط متقاضی پرداخت شود، عبارتند از:

 • هزینه بررسی مدارک توسط سفارت کانادا
 • هزینه جهت انگشت نگاری
 • هزینه open work permit holder

تحصیل در ایتالیا نیز یکی دیگر از گزینه های مهاجرت می تواند باشد. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در این زمینه می باشند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا

قطعاً لازم است متقاضی جهت درخواست ویزای کار مدارکی را تحویل سفارت کانادا دهد. ما در ادامه مدارک مهمی را که باید توسط شخص ارائه گردد را مطرح کرده‌ایم. لازم به ذکر است که پرونده و امتیازات هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. به طور مثال ممکن است فردی امتیازی مبنی بر حضور بستگان در کانادا را دریافت کرده باشد و یا دارای سابقه و تجربه کار در کانادا باشد و یا ممکن است از کشور کانادا مدرک تحصیلی اخذ کرده باشد. همه اینها برای فرد متقاضی جزو امتیازات محسوب می شود که باید به سفارت کانادا ارائه شود.
گاهی در ارائه سوابق بیمه کاری برای افراد ابهاماتی پیش می آید. باید بگوییم که با وجود اینکه ارائه بیمه در این مورد ضروری نیست اما برای اینکه بتوانید سوابق شغلی خود را اثبات کنید، می توانید از سوابق بیمه خود به عنوان مدرکی قوی استفاده نمایید. در صورت عدم ارائه سوابق بیمه حتماً مدارک محکم دیگری باید توسط متقاضی جهت اثبات سوابق شغلی ارائه شود.
مدارک مهم و لازم جهت اخذ ویزای کار کانادا عبارتد از:

 • ارائه پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی در صورتی که وجود داشته باشد.
 • ارائه گواهی سلامت پزشکی
 • ارائه مدارک مربوط به سابقه کار و تجربه تخصصی
 • ارائه مدارک اثبات تمکن مالی
 • ارائه مدارک سوء پیشینه
 • ارائه درخواست دریافت ویزای کار
 • ارائه تاییدیه آزمون LMIA
 • ارائه مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره ۵
 • ارائه مدارک تحصیلی ارزیابی شده
 • ارائه پاسپورت متقاضی

حداقل مدرک تحصیلی برای دریافت ویزای کاری

متقاضیان به لحاظ مدرک تحصیلی جهت شرکت در سیستم امتیاز بندی کانادا محدودیتی ندارند اما برای دریافت امتیاز خوب در سیستم امتیاز بندی لازم است افراد حداقل مدرک لیسانس را داشته باشند لازم به ذکر است که در روش ICT مدرک تحصیلی ضروری نمی باشد.

حداقل سابقه کاری برای مهاجرت کاری به کانادا

همانطور که در مطالب بالا هم گفته شد حداقل یک سال سابقه کار در سیستم امتیازبندی لازم است اما کاملا واضح و روشن است که بهتر است متقاضیان سابقه کار بیشتری داشته باشند. هر چقدر امتیاز افراد بالاتر باشد مسلما در اخذ ویزای کاری کانادا شانس بیشتری خواهند داشت و موفق تر خواهند بود.

روش ها و شرایط مهاجرت به آلمان را نیز می توانید مطالعه کنید و سپس در خصوص کشور مقصد برای مهاجرت تصمیم بگیرید.

میزان درآمد در کشور کانادا

 هزینه های مقرون به صرفه زندگی در کشور کانادا،باعث میشود مهاجران بسیاری این کشور را برای کار و زندگی انتخاب کنند.

به طور کلی میزان دستمزد در کشور کانادا باتوجه به مشاغل مختلف ماهیانه بین 3 تا 7 هزار دلار کانادا می باشد.

مهاجرت کاری با زبان فرانسه به کانادا

به طور کلی در کشور کانادا استان هایی وجود دارد که زبان رسمی آنها فرانسوی میباشد و برای دریافت کار و اقامت دائم در این استان ها نیاز است که مدرک زبان فرانسوی داشته باشید.

در این روش از ابتدا به متقاضی و همسر و فرزندان زیر18 سال اقامت دائم کانادا اعطا میشود.همچنین متقاضی از ابتدا اجازه کار تمام وقت را داشته و میتواند از خدمات درمانی رایگان استفاده کند.

با توجه به روش هایی مختلفی که برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد، جهت ارزیابی امتیازات برای دریافت ویزای کاری کانادا،از طریق سایت موسسه حقوقی و مهاجرتی راشین میتوانید نسبت به رزرو وقت مشاوره مهاجرت اقدام کنید.

مهاجرت با مدرک مهندسی کامپیوتر
/

2 thoughts on “مهاجرت کاری به کانادا

 1. امیرحسین گفت:

  ویزای ict کانادا چه نوع ویزایی هست؟ میشه از این طریق نسبت به کار در کانادا اقدام کرد؟

  1. موسسه مهاجرتی راشین گفت:

   سلام دوست عزیز
   در خصوص ویزای ict کانادا، موارد زیر را در نظر داشته باشید.
   برنامه انتقال درون شرکتی برای جذب شرکت های معتبر از سراسر جهان برای گسترش فعالیت های خود به کانادا طراحی شده است. 3 دسته از افراد ممکن است از این برنامه بهره مند شوند:

   صاحبان مشاغل، کارآفرینان و سهامداران شرکت های موفقی که در حال حاضر سمت های اجرایی در آن شرکت دارند و قصد انجام کارهای مشابه در کانادا را دارند.
   مدیران ارشد و مدیران عملکردی که در حال حاضر در یک شرکت خارجی مشغول به کار هستند و قصد دارند سمتی مشابه در کانادا داشته باشند.
   کارمندان کلیدی یک کسب و کار که دانش تخصصی پیشرفته ای دارند که منحصر به فرد یا غیر معمول است.
   افرادی که یکی از موقعیت‌های فوق را اشغال می‌کنند باید چندین شرط اضافی را که در زیر توضیح داده شده است، داشته باشند تا مجوز کار تحت برنامه ICT را بگیرند.
   الزامات انتقال داخل شرکت کانادا
   کارآفرینانی که صاحب کسب و کارهای موفق در کشور خود هستند، می توانند برای گسترش تجارت خود به کانادا برای ICT WP درخواست دهند. چندین الزام اضافی وجود دارد که کارآفرینان باید برای دریافت مجوز کار تحت برنامه ICT رعایت کنند، از جمله موارد زیر:

   شرکت اصلی باید حداقل 12 ماه (اما در حالت ایده آل حداقل 3 سال) قبل از توسعه به کانادا فعال باشد.
   شرکت اصلی باید از نظر مالی سالم باشد و توانایی پشتیبانی از عملیات خارجی در کانادا را داشته باشد.
   متقاضی که به دنبال WP ICT است باید حداقل 12 ماه در سه سال گذشته قبل از درخواست مهاجرت با شرکت اصلی کار / درگیر باشد.
   شرکت اصلی باید با شرکت در کانادا به عنوان یک شرکت مادر، شرکت تابعه یا وابسته مرتبط باشد. و
   عملیات کانادا یک شرکت قابل دوام خواهد بود و منجر به ایجاد شغل برای کانادایی ها خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *