معرفی خدمات راشین در

کانادا

خدمات مهاجرتی راشین در کانادا

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور پهناور کانادا

کانادا کشوری بسیار پهناور و زیبا در شمالی ترین  قسمت  قاره آمریکا  واقع شده که به لحاظ جغرافیایی از  شمال  به اقیانوس  منجمد شمالی   متصل   واز شرق وغرب مابین دو اقیانوس آتلانتیک و آرام قرار گرفته و از جنوب با ایالات متحده آمریکا، بزرگترین مرز بین المللی  جهان را تشکیل داده اند.

 کانادا به لحاظ وسعت دومین کشور پهناور جهان بعد از روسیه می باشد که جمعیت این کشور حدود 7/37میلیون نفر است  که به نسبت وسعت سرزمینی آن،  از جمعیت بسیار اندکی برخوردار است. همین نکته  کانادا  را جزو یکی از  کشورهای مهاجرپذیر دنیا معرفی کرده است که با استفاده از روش های مختلف و به روز مهاجرتی، سالیانه پذیرای تعداد قابل توجهی از مهاجرین از سرتا سرجهان می باشد.

کشور کانادا متشکل از ده استان مستقل  بوده  و پایتخت سیاسی آن  شهر اتاوا واقع در استان انتاریو می باشد. کانادا دارای یک نظام سیاسی غیر متمرکز است که از دولت فدرال  بعنوان حاکمیت مرکزی ،دولت های استانی( ایالتی)و دولت های شهری تشکیل شده است.

بسیاری از مردم بر این عقیده هستند که کشور کانادا  به دلیل نزدیکی به قطب شمال، کشوری است با آب وهوای بسیارد سرد وخشن ، این در حالی است   که شهر ها و استان های شمالی این کشور به دلیل نزدیکی به قطب شمال  از آب وهوای سردی  برخوردار بوده  وقسمت های جنوبی آن دارای آب وهوای معتدل با میانگین  دمای 20 درجه  در سال هستند.

جاذبه های گردشگری کانادا

 

کانادا دارای طبیعتی بسیار بکر و منحصر به فرد است که سالیانه گردشگران  بسیار زیادی را از طریق اخذ ویزای توریستی کانادا به خود جذب می کند. از جمله جاذبه های گردشگری کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:آبشار نیاگارا واقع در مرز کانادا با آمریکا

آبشار نیاگارا که در مرز کشورهای ایالات متحده آمریکا و کانادا واقع شده است، از طرفی در نزدیکی نیویورک و از طرف دیگر در نزدیکی شهر تورنتو قرار گرفته است. این آبشار به عنوان دومین آبشار بزرگ در جهان پس از آبشار ویکتوریا در کشور آفریقای جنوبی شناخته می شود. این آبشار، به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین جذابیت های گردشگری کانادا شناخته می شود و هر ساله، گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند.

این آبشار هرساله ۱۲ میلیون گردشگر را مجذوب زیبایی خیره‌کننده خود می‌کند. نیاگارا در زبان بومی به معنی «صدای رعدآسا» است و به مجموع سه آبشار آمریکایی، تور عروس و کانادایی (نعل اسبی) گفته می‌شود.

شدت‌ جریان آب و زیبایی آبشار نعل اسبی که در انتاریوی کانادا قرار دارد، گردشگران بیشتری را نسبت به آبشار آمریکایی جذب خود می‌کند.

پارک ملی بنف

پارک ملی بنف قدیمی ترین پارک ملی کانادا بوده با دریاچه ایی بسیار زیبا که توسط کوه های راکی احاطه گردیدهیخچال‌های طبیعی، دشت‌های یخی و جنگل‌های مخروطی مناظر زیبا یی را به این پارک بخشیده است.

برج سی ان

برج سی ان واقع در شهر تورنتو،  که سومین برج بلند جهان محسوب می شود.

شهر کبک

شهر کوهستانی و با قدمت کبک، که د ر کنار رودخانه سن لوران بوده وهمچنین جزو میراث جهانی یونسکو بشمار می رود.

آکواریوم کبک که دارای باغ ها واستخر های روباز بسیاری است.

پل معلق کاپیلانو

پل معلق کاپیلانو، که در سال ۱۸۸۹ میلادی  در ارتفاع 70 متری از سطح رودخانه ساخته شده و این پل یکی از جاذبه های گردشگری شهر ونکوور می باشد.

موزه انتاریو

موزه انتاریو،  که در شهر تورنتو واقع شده و موزه فرهنگ ، هنر وطبیعت می باشد. در این موزه می توانیم  آثار بسیاری از کشور عزیزمان را  مشاهده نماییم.

پارک ملکه الیزابت شهر ونکور

پارک ملکه الیزابت شهر ونکور، که در بلندترین نقطه ونکور واقع شده که از باغ های بسیار وسیع وزیبا وپل ها وآبشارهای کوچک تشکیل شده است.

پارک ملی یوهو

پارک ملی یوهو که در ایالت بریتش کلمبیا ودر دامنه کوههای راکی واقع شده که در این پارک آبشار بینظیر تاکاکاو با ار تفاع حدود384متر ودریاچه  دیدنی امرلد قرار دارند.

بندر ویکتوریو

بندر ویکتوریو شهر ونکور که محل برگزاری فستیوال های هنری، بازار های شبانه، اجرای موسیقی زنده و بسیاری از تفریحات دیگر است.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری