معرفی خدمات راشین در

استرالیا

خدمات مهاجرتی راشین در استرالیا

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور استوایی استرالیا

استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا و بزرگترین جزیره جهان است و مساحت آن ۴.۵ برابر ایران میباشد. پایتخت استرالیا شهر کانبرا و این کشور سیزدهمین اقتصاد بزرگ دنیاست.

استرالیا کشوری ثروتمند است و نرخ بیکاری در این کشور ۵.۸ می باشد. درآمد کشور استرالیا از طرق مختلف مانند: نفت، گاز، معادن، کشاورزی، توریسم، صنایع تولیدی، ساخت و ساز، آموزش و تحصیل به دست می آید. جمعیت کشور استرالیا حدود ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر است. قدیمی ترین و بزرگترین شهر استرالیا سیدنی و دومین شهر بزرگ استرالیا ملبورن می‌باشد.

 در استرالیا به علت وسعت زیاد، دارای آب و هوایی متفاوت در نقاط مختلف این کشور است. در قسمت‌های شمالی، بیشتر شاهد فصل های بارانی و خشک و در جنوب شرق، آب و هوای اقیانوسی و در جنوب غرب، آب و هوای مدیترانه ای می باشد. در استرالیا فصل ها برخلاف نیمکره شمالی زمین هستند.

 

جاذبه های گردشگری استرالیا

طبیعت و حیات وحش خاص و منحصر به فرد استرالیا باعث شده که این کشور به یکی از مقاصد مهم گردشگری جهان تبدیل شود. معماری خاص و مکان های دیدنی این کشور شامل موارد زیر می باشند:

تالار اپرای سیدنی

 این ساختمان جذاب و زیبا که به خاطر طراحی منحصر به فرد و خیره کننده اش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است از سه طرف با آب محاصره شده و در حال حاضر یکی از مهمترین اماکن توریستی در کشور استرالیا به شمار می رود.

پل بندر سیدنی

 یکی از نمادهای اصلی و از راه‌های مهم ارتباطی شهر سیدنی است. این پل مرکز شهر سیدنی را با مناطق شمالی این شهر مرتبط می‌کند و پنجمین پل قوسی جهان به حساب می‌آید. پل سیدنی یکی از شاهکارهای مهندسی و معماری جهان با ۴۹ متر عرض می باشد.

پارک ملی کاکادو

پارک ملی کاکادو سرشار از دیدنی های بی نظیر شامل: آبشارهای پلکانی، حوضچه‌ها، کروکودیل های بزرگ، هنر صخره ای مردم بومی و گونه های متنوع از پرندگان زیبا می باشد. همچنین، پارک ملی کاکادو علاوه بر مناطق طبیعی دارای مناطق باستانی نیز میباشد که فرهنگ مردم بومی این منطقه را با قدمتی بیش از چهار هزار سال در خود جای داده است.

آکواریوم سیدنی

این مکان جذاب و دیدنی شامل ۶۵۰ گونه مختلف جانوری شامل بیش از شش هزار نوع ماهی و دیگر موجودات دریایی می باشد. مهم ترین و زیباترین بخش آکواریوم، تونل شیشه ای آن است که به شکل خاص در زیر آب تعبیه شده و ماهی های زیبا و کوسه های عظیم الجثه از بالای سر بازدیدکنندگان عبور می‌کنند و صحنه زیبا و شگفت آوری را برای بازدیدکنندگان به وجود می‌آورند.

صخره های مرجانی بزرگ استرالیا

 مجموعه عظیمی از صخره‌های مرجانی که در شرق استرالیا و در کنار اقیانوس قرار گرفته اند. این صخره های مرجانی، بزرگترین مجموعه صخره‌های مرجانی در دنیا به حساب می آیند. این مجموعه بیش از ۳۰۰ هزار کیلومتر گستردگی دارد و بیشتر مساحت آن در قالب یک پارک ملی دریایی از سوی دولت استرالیا حفاظت شده است. گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای دیدن این جاذبه‌های طبیعی به کشور استرالیا سفر می‌کنند.

جزیره فریزر

این جزیره بزرگترین جزیره شنی در جهان است و بیش از هشتصد هزار سال پیش از قطب جنوب جدا و به استرالیا پیوست. جزیره فریزر، تنها نقطه از جهان می باشد که دارای جنگل‌های بارانی در تپه‌های شنی در ارتفاع بیش از ۲۰۰ متر می باشد و به این دلیل که همیشه در حال حرکت و تکامل است، به عنوان یک میراث جهانی به ثبت رسیده است.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری