سیستم امتیاز بندی جدید کبک

 

داوطلبان مهاجرت کبک که مایل به اقامت در خارج از مونترال هستند ، امتیاز بیشتری در سیستم امتیاز دهی جدید کسب خواهند کرد.

کبک سیستم امتیاز جدیدی را برای رتبه بندی نامزدهای مهاجرت در مجموعه ابراز علاقه Arrima راه اندازی کرده است.

حداکثر 1320 امتیاز در دسترس است که 580 امتیاز مربوط به عوامل سرمایه انسانی و 740 امتیاز مربوط به نیازهای بازار کار کبک است.

معیارهای سرمایه انسانی شامل توانایی زبان فرانسوی ، توانایی دو زبانه  بودن ، سن ، سابقه کار و میزان تحصیل است.

فاکتورهای بازار کار کبک شامل داشتن تجربه کار در مشاغل مورد نیاز، تحصیل در کبک ، تجربه کار در مناطق دیگر کانادا و فرصت های شغلی در داخل و خارج از منطقه بزرگ مونترال می باشد. این آخرین معیار دارای اهمیت زیادی است زیرا پیشنهادات شغلی خارج از کلان شهر مونترال می تواند تا 380 امتیاز داشته باشد ، در حالی که پیشنهادات در مونترال 180 امتیاز کسب می کند.

علاوه بر این ، می توان برای همسر یا شریک زندگی مشترک متقاضی اصلی، بر اساس بسیاری از معیارهای ارزیابی ، امتیاز گرفت.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از CIC News ، اداره مهاجرت کبک بر اساس این سیستم امتیازدهی EOI ، اولین دور دعوت ها را از طریق Arrima انجام می دهد.

وزارت امور مهاجرت ، در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد که "راه اندازی EOI، باعث همسویی و تسهیل بهتر مهاجرت و نیازهای بازار کار کبک می شود."

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که سیستم امتیاز بندی جدید با استفاده از "طبقه بندی قبلی نامزدها را برای مهاجرت ، با توجه به مشخصات و سوابق خاص آنها ، با استفاده از مجموعه ابراز علاقه Arrima ، بهینه می کند.

بر اساس اطلاعات موجود در استان ، تعداد دعوت نامه های اپلای انتخاب دائم در یک سال معین ممکن است بر اساس این سیستم امتیاز بندی جدید ، با شروع بالاترین امتیاز نامزدها ، صادر شود. در صورتی که دو نامزد امتیاز یکسانی داشته باشند ، با توجه به تاریخ و زمان ارائه مشخصات EOIخود رتبه بندی می شوند.

این سیستم امتیاز دهی جدید پیش بینی می شود که به استان اجازه دهد ظرف شش ماه پس از دریافت برنامه های کامل ، گواهی های برگزیده کبک (CSQ) را صادر کند. افرادی که CSQ دریافت می کنند می توانند برای اقامت دائم در دولت فدرال درخواست دهند.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری