معرفی خدمات راشین در ترکیه

ترکیه

خدمات مهاجرتی راشین در ترکیه

آن چه باید بدانید!

آشنایی با کشور تاریخی ترکیه

ترکیه کشوری اوراسیایی  که بخش عظیمی از  خاک آن (حدود97درصد) در شمال غرب آسیا و بخش کوچکی از آن در جنوب شرق اروپا واقع شده است. این کشور از شمال غرب با بلغارستان و یونان، از شرق با ایران، ارمنستان و آذربایجان، از جنوب با سوریه و از شمال شرقی با گرجستان هم دارای مرز مشترک می باشد.

پایتخت کشور ترکیه آنکارا ،زبان رسمی آن ترکی استانبولی  و واحد پولی این کشور، لیر می باشد. نظام سیاسی ترکیه را یک نظام جمهوری تشکیل داده است .

بزرگترین شهر ترکیه، شهر زیبا وبا قدمت استانبول است که قسمتی از این شهر در آسیا و قسمت دیگر در اروپا بوده که توسط پل معروف سفر به یکدیگر متصل شده اند. این شهر، پایتخت فرهنگ و اقتصاد ترکیه محسوب می شود ودارای جاذبه های فراوانی می باشد.

کشور ترکیه دارای دانشگاه های بسیار معتبری بوده واین دانشگاه ها از استاندارد بولونیا که در واقع استاندارد  مدارک دانشگاهی در سرار اروپا می باشد، برخوردار هستند. لذا براین اساس و به دلایل مختلف دیگری همچون کیفیت خوب دانشگاهها وهزینه های نسبتا ارزان قیمت شهریه واقامت و...باعث شده هرسال تعداد دانشجویانی که ترکیه را برای  تحصیل انتخاب می کنند، افزایش یابد.

ترکیه کشوری وسیع با آب وهوایی بسیار متنوع می باشدآوب و هوای آن از منطقه ای به منطقه دیگر و از فصلی به فصل دیگر متفاوت است اما بطور کلی می توان گفت کشوری کوهستانی وپربارانی است بهترین زمان به لحاظ آب وهوایی برای مسافرت به این کشور مخصوصا شهر استانبول فصل بهار وپاییز در این کشور می باشد.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری