معرفی خدمات راشین در

انگلستان

خدمات مهاجرتی راشین در انگلستان

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور سلطنتی انگلستان

کشور انگلستان یکی از چهار کشور تشکیل دهنده پادشاهی بریتانیا و ایرلند شمالی می‌باشد. بریتانیا شامل دو جزیره اصلی است که یکی از آنها انگلیس، اسکاتلند و ولز را در خود جای داده و دیگری هم ایرلند شمالی را در بر می گیرد. کشور انگلستان یکی از محبوب ترین کشورهای جهان برای مهاجرت و تحصیل و سرمایه‌گذاری است. انگلیس در سواحل شمال غربی اروپا واقع شده است و دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ میباشد. جمعیت کشور انگلیس حدود ۵۶ میلیون نفر است. چهار شهر مهم انگلیس شامل: لندن، بیرمنگام، منچستر و لیورپول می باشد. پایتخت کشور انگلیس، لندن با حدود ۷.5 میلیون نفر جمعیت است.

آب و هوای انگلیس غالباً بارانی است. بارش باران در انگلیس محدود به یک فصل خاص نبوده و امکان بارش باران در همه روزهای سال وجود دارد. شما ممکن است در یک روز همزمان نور خورشید و باد و باران را با هم تجربه کنید.

 انگلیس، یکی از جذاب ترین مکان های توریستی دنیاست و امکانات گردشگری فراوانی دارد. مکان های توریستی معروف این کشور شامل موارد زیر می باشند:

استون هنج

 مشهور ترین و قدیمی ترین جاذبه تاریخی متعلق به ماقبل تاریخ در اروپاست که برای بازدید به علت شلوغی بیش از حد، از چند روز قبل باید بلیط خود را خریداری کنید. در این مرکز تاریخی، گردشگران می توانند از نمایشگاه های تاریخی بازدید به عمل آورند.

برج لندن

مهمترین ساختمان قدیمی که در لندن واقع شده است.

موزه بریتانیا

 در موزه بریتانیا بیش از ۱۳ میلیون وسیله باستانی نگهداری می شود که متعلق به آشور، بابل، مصر، یونان، امپراتوری روم، چین و اروپا می باشند.

باغ وحش چستر

 در این باغ وحش بیش از 20 هزار جاندار در گونه های مختلف وجود دارند. این باغ وحش با مساحت ۱۲۵ هکتار، بزرگترین باغ وحش انگلستان می باشد.

از دیگر جاذبه‌های گردشگری می‌توان به کلیسای جامع کانتربری، پارک ملی دریاچه، پروژه ایدن، گالری ملی، کاتس ولدز و قلعه وارویک اشاره کرد.

 

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری