معرفی خدمات راشین در

اسپانیا

خدمات مهاجرتی راشین در اسپانیا

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور اسپانیا

اسم اسپانیا برای مردم ایران بسیار آشناست که به دلیل ورزشگاه های مادرید و بارسلونا و تیم های فوتبال هست ولی در این مقاله میخواهیم اطلاعات ارزشمندی درباره کشور اسپانیا را در اختیار شما عزیزان بگذاریم.

کشور اسپانیا در جنوب غرب اروپا در همسایگی کشورهای فرانسه و پرتغال می باشد.از مهم ترین شهر های اسپانیا می توان مادرید ،بارسلونا ، سویا ، مالاگا ، گرانادا ، والنسیا ، ثاراکوثا ، تولد، سان سبستیان، سگویا، و بیلبائو را نام برد. از نظر آب و هوا کشور اسپانیا بسیار گوناگون و متنوع است و برخلاف تصورات تمام مناطق آن گرم و خشک نیستند بلکه حتی می توانند سرد هم باشند.

کشور اسپانیا جز اتحادیه اروپا و همینطور عضو کشور های هم پیمان شنگن می باشد.از نظر سیاسی حکومت کشور اسپانیا پادشاهی مشروطه است به معنای آن که سلطنت اسپانیا فدرت چندانی در تصمیم گیری ندارد.

کشور اسپانیا تاریخچه جالبی دارد و شاید برایتان جالب باشد که در زمان قدیم تحت سلطه اعراب بوده ، می توان تاثیر اعراب را در زبان اسپانیایی ، هرچند که اندک است ، مشاهده کرد.یکی از دلایل  شهرت اسپانیا در جهان تاریخ و بناهای تاریخی است به طوریکه گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند که در اقتصاد اسپانیا بی تاثیر نیست.

از نظر فرهنگی مردم اسپانیا بسیار خونگرم ، شاد، اهل موسیقی و رقص هستند و حتی برخی از مردم سنت های قدیم خود را حفظ کرده و آن ها را به جا می آورند با این وجود مردم آزادی خود  را دارند و با توجه به اخلاق و فرهنگ مردم اسپانیا می توان گفت که به ایرانیان شباهت دارند و همینطور نژاد پرستی در اسپانیا بسیار کم رنگ است بنابراین کشور اسپانیا برای ایرانیان بسیار مطلوب است.

زبان اسپانیایی یکی از شیرین ترین و پر طرفدارترین زبان های دنیاست به صورتی که در دنیا 500 میلیون نفر به زبان اسپانیایی مسلط هستند و به دلیل اقتصاد با ثبات اسپانیا،تسلط در زبان اسپانیایی حتی در تجارت و اقتصاد مزایای خاص خودش را دارد.

کشور اسپانیا در زمینه صنعتی حتی در پزشکی و داروسازی بسیار پیشرفته است به همین دلیل در بخش صادرات نیز بسیار عملکرد قوی دارد علاوه بر بازار کار ، اسپانیا در زمینه تحصیل دانشگاه های بسیار خوبی دارد که حتی در جهان در رنکینگ های بالا قرار میگیرد.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری