معرفی خدمات راشین در

پرتغال

خدمات مهاجرتی راشین در پرتغال

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور پرتغال

کشور پرتغال از جنوبی ترین کشور های واقع در اروپا می باشد که 11 میلیون جمعیت را در خود جای داده است.پایتخت کشور پرتغال ، لیسبون نام دارد که شهر بسیار مهمی در منطقه محسوب می شود. آب و هوای کشور پرتغال به دلیل مجاورت با اقیانوس اطلس گرم و معتدل می باشد.زبان مردم کشور پرتغال، پرتغالی است که تفاوت اندکی با زبان اسپانیایی دارد و همچنین واحد پول کشور پرتغال ، یورو می باشد.کشور پرتغال برخلاف کشورهای اروپایی دیگر ، مردم بسیار خونگرمی دارد و همچنین بسیار پایبند خانواده و تا حدی سنتی نیز می باشند به طوریکه آداب و رسوم کشور پرتغال برای مردم از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.دین کشور پرتغال یکپارچه نیست اما اکثر مردم پرتغال مسیحی و همچنین تعدادی از مردم پرتغال مسلمان هستند.

شهر پورتو

شهر پورتو کشور پرتغال دومین شهر بزرگ و می توان گفت از معروف ترین شهر های کشور پرتغال می باشد.شهر پورتو مملو از جاذبه های تاریخی ، معماری و هنری می باشد.شهر پورتو در مجاورت رودخانه دورو می باشد که واقع در شمال شرق پرتغال است.جمعیت شهر پورتو تقریبا 3 میلیون است.

شهر براگا

شهر براگا واقع در شمال کشور پرتغال ، سومین شهر بزرگ کشور پرتغال می باشد که مملو از فضاهای باستانی ، کلیساهای فرح انگیز می باشد و اغلب فضای معنوی را به وجود می آورد.شهر براگا به دلیل جاذبه های تاریخی و معماری ، توریست های زیادی از سراسر دنیا را جذب می کند.

شهر فارو

شهر فارو جنوبی ترین شهر کشور پرتغال است و به دلیل مجاورت با اقیانوس آب و هوای شگفت انگیزی دارد و بیشتر شغل مردم در حیطه ماهیگیری می باشد.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری