معرفی خدمات راشین در

عمان

خدمات مهاجرتی راشین در عمان

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور عمان

کشور عمان همواره به دلیل امکانات رفاهی و ارزش پول مورد توجه ایرانیان بوده چه بسا که کشور عمان نسبت به سایر کشور های عربی وضعیت بهتری دارد و سخت گیری کم تری نسبت به سایر کشور ها برای ایرانیان دارد.عمان در همسایگی کشور های یمن ، عربستان و امارات است.کشور عمان در مقایسه با سایر کشور های عربی از آزادی بیشتری برخوردار است اما با این وجود پیروی از قوانین و احترام به آداب و رسوم از اهمیت بالایی برخوردار است.پایتخت کشور عمان و همینطور بزرگترین شهر کشور عمان مسقط نام دارد و دیگر های شهر مهم عمان صلاله، بوشر، بهلا، خصب، مرباط هستند.شهر مسقط واقع در جنوب عمان است که قدمت تاریخی دارد و و دارای بندر خلیجی است ، شهر مسقط پر جمعیت ترین شهر کشور عمان می باشد.شهر منسدم بازار کار بهتر و قوی نسبت به شهر های دیگر دارد و در شمال کشور عمان واقع شده است.شهر صلاله بر خلاف شهر های دیگر پوشش گیاهی بهتری دارد و کوهستانی و جنگلی است.

از نظر فرهنگی مردم عمان فرهنگ قبیله نشینی دارند.مردم عمان مسلمان هستند و حفظ و انجام آداب و رسوم برایشان مهم است.پوشش مردم کشور عمان مانند سایر کشور های عربیست به طوری که زنان حجاب کامل دارند اما در حال حاضر برای پوشش زنان مانند سایر کشور های عربی سخت گیری نمی کنند.مردم کشورعمان به زبان عربی صحبت می کنند اما نیمی از مردم یا بیشتر به زبان انگلیسی مسلط هستند.بیش از نیمی از جمعیت کشور عمان عرب هستند و باقی مردم بلوچ ،هندی ، پاکستانی و مهاجرین هستند.غذاهای کشور عمان الهام گرفته از غذاهای هندی و خاورمیانه ای ،تند و پرچرب است.

از نظر سیاسی حکومت کشور عمان پادشاهی است و سلطان یا همان پادشاه قدرت اصلی را در دست دارد و نمایندگان بیشتر نقش مشاور پادشاه را دارند.

از نظر اقتصادی می توان گفت کشور عمان مانند سایر کشور های خاورمیانه به نفت و گاز متکی است اما دولت عمان قصد دارد تکیه کم تری به نفت داشته باشد بنابراین در زمینه آهن آلات و ماهی فعالیت گسترده ای دارد.نرخ تورم در عمان به صفر رسیده و نرخ بیکاری رو به کاهش است.کشور عمان به خاطر برنامه های اقتصادی قوی درآمد خوبی را کسب می کند و پیش بینی می شود که از نظر اقتصادی به حالت ایده آل برسد.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری