معرفی خدمات راشین در

هلند

خدمات مهاجرتی راشین در هلند

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور هلند

همانطور که میدانید کشور هلند به بزرگترین صادر کننده گل در جهان معروف است و همواره به علت اقتصاد با ثبات ، فرهنگ چند ملیتی،آب و هوای معتدل و دیگر مزایای فوق العاده ، طرفداران خود را دارد.

کشور هلند واقع در شمال غرب اروپاست که در همسایگی کشور های آلمان ، بلژیک و انگلستان قرار دارد. می توان گفت هلند طبیعت چشم نوازی دارد و هر ساله فستیوال های بزرگ گل را برگزار می کند که باعث می شود گردشگران زیادی جذب شوند.

طبعا آب و هوا و شرایط مناسب باعث می شود که هلند از نظر کشاورزی قوی باشد و به همین دلیل در صادرات مواد غذایی و کشاورزی رتبه دوم را در جهان دارد و علاوه بر این ها هلند بیشترین و متنوع ترین پنیرها را در جهان دارا می باشد به همین دلیل نیز صادرات لبنیات گسترده ای را دارد.

از نظر سیاسی حکومت کشور هلند پادشاهی مشروطه است و نخست وزیر بیشترین قدرت را در کشور هلند دارد.

از عادت های جالب مردم کشور هلند می توان به دوچرخه سواری اشاره کرد; مردم کشور هلند بسیار به محیط زیست اهمیت می دهند و برای جلوگیری از آلودگی هوا از دوچرخه استفاده می کنند در بعضی نقاط نیز قایق رانی می کنند و افراد کمی تمایل به استفاده از ماشین دارند. مردم هلند به صداقت و رک گویی در اروپا شهرت دارند ،زبان رسمی آنان هلندی است که به زبان آلمانی نزدیک است اما طبق تحقیقات بیش از نیمی از مردم به زبان انگلیسی تسلط دارند ،می توان گفت اکثر مردم کشور هلند تحصیل کرده هستند.علاوه بر این بیش از یک پنجم جمعیت هلند را اتباع خارجی تشکیل می دهند و این باعث می شود که فرهنگ چندملیتی داشته باشد. دین مردم کشور هلند به صورت رسمی مشخص نیست اما اکثر مردم کاتولیک یا پروتستان هستند. کشور هلند بسیار به حقوق مدنی و حقوق بشر اهمیت می دهد و آزادی زیادی حتی در زمینه اقتصادی به مردمش می دهد.

از شهر های مهم کشور هلند می توان امستردام (پایتخت کشور هلند) روتردام، اوترخت، لاهه و آیندهوون را نام برد ، شهر روتردام بزرگ ترین بندر را در تمام اروپا دارد.جالب است بدانید که ارتفاع خشکی هلند کم تر از سطح دریاست به همین دلیل بیشترین سد را کشور هلند دارد.

جاذبه های گردشگری هلند:

کانال های آب امستردام

باغ گل کوکنهوف

موزه ملی

خانه آنه فرانک

آسیاب های بادی‌ کیندردیک را می توان نام برد.

 

 

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری