سرمایه گذاری در اسپانیا

      کشور اسپانیا از نظر اقتصادی در سرار جهان نقش برجسته ای دارد.این کشور 5امین قدرت اقتصادی بزرگ در اروپا است. به همین جهت سرمایه گذاری در اسپانیا اهمیت بسیار بالای دارد و یکی از مقاصد مناسب برای سرمایه گذاری است. متقاضیان علاوه بر اینکه در یک کشور پیشرفته و با اقتصاد رو به رشد سرمایه گذاری می کنند،بلکه موفق به دریافت حمایت های مالی و حتی دریافت اقامت اسپانیا می شود.  

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق سایت موسسه ی حقوقی و مهاجرتی راشین نسبت به رزرو وقت مشاوره اقدام کنید تا کارشناسان ارشد موسسه شما را در این امر یاری کنند.

   

دریافت اقامت خرید ملک اسپانیا

  در این روش شما میتوانید از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در بخش املاک موفق به اخذ اقامت دائم اسپانیا برای خود و خانواده تان شوید.در این نوع اقامت و پس از رسیدن به ویزای اسپانیا می توانید برای همسر و یا فرزندان بالای ۱۸ سال خود اقدام به اخذ ویزا کنید. در واقع یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در اسپانیا خرید ملک می باشد که موسسه حقوقی و مهاجرتی راشین میتواند شما را در طی این مسر یاری کند. برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در املاک  ، حداقل سرمایه مورد نیاز 500.000  یورو است. فرد با خرید ملک در اسپانیا در ابتدا اقامت یک ساله دریافت می کنند و بعد از آن به مدت دو ساله اقامت آن تمدید می شود. در سال پنجم نیز شخص می تواند درخواست اقامت دائم این کشور را بدهد. مدت زمان انجام این پروسه بین 3 تا 8 ماه می باشد.  

مزایای اخذ اقامت دائم اسپانیا

 
  • اجازه سفر به کشور های حوزه شنگن
  • فرصت دریافت اقامت برای تمام خانواده
  • دریافت اقامت دائم پس از 5 سال
  • امکان اخذ تابعیت اسپانیایی بعد از 10 سال
  • سهولت در اخذ کشور های دیگر
  • امکان افتتاح حساب در بانک های اروپایی
  • سهولت در اخذ ویزای کشور انگلیس و کانادا
     

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید مشاوره ی اولیه رایگان از مشاورین موسسه ی حقوقی و مهاجرتی راشین دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *