معرفی خدمات راشین در

یونان

خدمات مهاجرتی راشین در یونان

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور یونان

کشور یونان زادگاه و مهد تمدن غرب ، فلسفه و بازی های المپیک با تاریخ بسیار غنی همواره مورد توجه مهاجران بوده است.کشور یونان واقع در جنوب شرقی اروپا می باشد و می توان گفت سه قاره آسیا ، اروپا و آفریقا را بهم متصل می کند.کشور های همسایه یونان ،ترکیه و آلبانی هستند.پایتخت کشور یونان آتن نام دارد.از دیگر شهر های مهم می توان تسالونیکی، پاتراس، پیرئوس، پارگا، رودس، تاسوس ،هراکلیون و المپیا را نام برد.

از نظر سیاسی حکومت کشور یونان دموکراسی بر پایه مجلس است، بیشترین قدرت را نخست وزیر دارد.

از نظر تاریخی همانطور که مستحضر هستید کشور یونان به داشتن الهه های متعدد به شکل انسان بسیار معروف است هر چند که این دوره مربوط به 3000 سال پیش می شود.با این وجود هر منطقه از یونان آداب و رسوم و همینطور دین خاص خود را دارد و همچنان مردم هر منطقه آن  را انجام می دهند بنابراین احترام به اداب و رسوم اهمیت قابل توجهی برای مردم دارد.کشور یونان مملو از افسانه های منحصر بفرد است و این افسانه ها برای مناطق مختلف گوناگون می باشد.

کشور یونان با توجه به تاریخ و بناهای باستانی و معماری های خاص خود گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان جذب می کند و جذب گردشگر در اقتصاد یونان بسیار تاثیر گذار است علاوه بر این در زمینه هایی نظیر هواپیمایی و کشاورزی رشد خوبی پیدا کرده است و صادرات خود را در جهان گسترش داده.کشور یونان از امکانات رفاهی مطلوبی برخوردار است به طوریکه بیش از نیمی از مردم یونان نسبت به امکانات رفاهی رضایت دارند.

زبان مردم یونان ، یونانی است و اکثر مردم کاتولیک هستند و به اداب و روسم خود پایبندند گرچه با این وجود افراد از آزادی انتخاب دین برخوردارند.جشن های عمومی و دینی مانند عید پاک از اهمیت بسیاری برخوردار است. از نظر غذایی مردم علاقه بیشتری به غذای دریایی دارند.مردم یونان به آموزش و خانواده بسیار اهمیت می دهند و با این که بسیار خونگرم هستند رفتار های رسمی را بیشتر می پسندند.

جاذبه های گردشگری یونان:

آکروپولیس که به نماد آتن شهرت دارد;

جزیره سانتورینی;

 شهر باستانی دلفی;

صومعه متئورا

را می توان نام برد.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری