معرفی خدمات راشین در

آلمان

خدمات مهاجرتی راشین در آلمان

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور قانونمند آلمان

کشور آلمان با جمعیت ۸۲ میلیون نفر در قاره اروپا واقع شده است و دومین کشور پرجمعیت در قاره اروپا و اولین کشور پرجمعیت در اتحادیه اروپاست.

پایتخت آلمان شهر برلین، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر آلمان و دومین شهر از لحاظ جمعیت و وسعت در اروپاست. زبان رسمی کشور آلمان، زبان آلمانی است و دانش زبان آلمانی از مهمترین فاکتورها برای مهاجرین است که در این کشور به دنبال کار می گردند.

اقتصاد آلمان

آلمان، بزرگترین و قدرتمند ترین اقتصاد اروپا و جزو چهار اقتصاد برتر دنیا است. واحد پول این کشور، یورو می باشد که این واحد پول توسط کشور آلمان از سال ۲۰۰۲ به عنوان واحد پول مشترک در تمام اروپا انتخاب گردید. کشور آلمان که به غول صنعتی اروپا معروف است، یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو در جهان می باشد و برندهای برتر خودرو در این کشور شامل: مرسدس بنز ، بی ام دبلیو، آئودی و فولکس واگن جزء بهترین خودرو سازان جهان به شمار می آیند.

ویژگی های مردم آلمان

آلمانی ها مردمانی دقیق و قانون مدار می باشند و نظم و مدیریت زمان در آلمان بسیار اهمیت دارد. این کشور مهد موسیقی و هنر است و با موسیقی جذاب و کلاسیک خود مردم دنیا را مجذوب خود کرده است و موسیقی دانان مشهور آلمانی همچون: مورتزارت، بتهوون، باخ، ماهلر و غیره موسیقی جهان را متحول کرده اند‌.

جاذبه های گردشگری آلمان

آلمان یکی از زیباترین و مدرن ترین کشورهای اروپا ست. قدیمی ترین و معروف ترین شهر آلمان، برلین میباشد که گردشگران زیادی از سراسر جهان به خود جذب می کند.  از دیگر جاذبه های تاریخی و گردشگری آلمان می توان به تالار قدیمی شهر بامبرگ، کوههای هارز، کلیسای جامع آفن، جزیره سیلت، پارک ملی ساکسون، شهر کوهستانی بایرن، بازار کریسمس نورنبرگ، جنگل سیاه، کلیسای بانوی ما و دروازه هولستن و ... در آلمان اشاره کرد.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری