معرفی خدمات راشین در

دانمارک

آنچه باید بدانید!

ویزاهای کاری دانمارک

 

 کشور دانمارک واقع در اسکاندیناوی است و مساحت کشور دانمارک ۴۳٬۰۶۹ کیلومتر مربع است.پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ در جزیره شیلند است. مردم کشور دانمارک در سال های پیاپی خوشحال ترین مردم جهان بوده اند و امکانات رفاهی کشور دانمارک در  جهان نظیر ندارد. یکی از دلایل کسب رتبه اول خوشبختی مردم دانمارک در دنیا این است که در کشور دانمارک، تحصیل ، مهد کودک ، خدمات بهداشت و درمان رایگان است. کشور دانمارک کم ترین فساد مالی در ادارات را دارد و به آزادی مردم دانمارک احترام میگذارد.دین مردم دانمارک معمولا پروتستان است. سیاست کشور دانمارک ، حکومت پادشاهی مشروطه است و حکومت پادشاهی دانمارک پس از حکومت پادشاهی ژاپن قدیمی ترین قدمت را  دارد. واحد پول دانمارک ، کرون است، زبان رسمی مردم دانمارک، دانمارکی است ولیکن زبان‌های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان‌های محلی در کشور دانمارک رسمیت دارند.

سخنان بیان شده در باب کشور دانمارک ، توجه مهاجران را به سمت خود جلب کرده و به همین دلیل ویزاهای کاری و تحصیلی کشور دانمارک طرفدار زیادی دارد و مهاجران سعی میکنند با اخذ اقامت دائم دانمارک و کار در بازار کار  دانمارک و یا تحصیل در دانشگاه های معتبر دانمارک از خدمات رفاهی کشور دانمارک استفاده کنند.

اخذ ویزای دانمارک نسبت به دیگر کشورهای اروپایی سریع تر و نسبتا پیچیدگی های کم تری دارد اما این بدین معنا نیست که اخذ ویزای دانمارک به سهولت انجام گیرد ، چه بسا متقاضیانی که برای ویزای کشور دانمارک چه تحصیلی چه کاری اقدام کردند و نتوانستند ویزای کشور دانمارک را اخذ کنند و ممکن است دیگر شانس اقدام ویزای دانمارک را نداشته باشند; به همین سبب موسسه حقوقی و مهاجرتی راشین درصدد است با همراهی و راهنمایی عزیزان در راه اخذ ویزاهای دانمارک به آن ها یاری رساند.علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره به وبسایت موسسه معتیر حقوقی و مهاجرتی راشین مراجعه کنند و از دریافت مشاوره از بهترین مشاوره های مشهد بهره مند شوند.

انواع ویزا های کاری دانمارک:

1.ویزای کاری طرح سریع دانمارک (Fast-Track Scheme):ویزای فست-ترک دانمارک برای استخدام سریع تر و راحت تر افراد با ویژگی های خاص است تا در بازار کار دانمارک و شرکت های معتبر و دارای گواهی دانمارک فعالیت کنند.

2.ویزای کاری دانمارک طرح درآمد مشروط: در صورت داشتن پیشنهاد کار با حقوق بالا از دانمارک ، متقاضی میتواند برای اقامت و جواز کار در بازار کار دانمارک از طریق ویزای کاری طرح درآمد مشروط دانمارک اقدام کند. 

 1. ویزای کاری طرح لیست مثبت دانمارک: لیست مثبت لیستی از مشاغلی است که در بازار کار دانمارک با کمبود متخصصین واجد شرایط روبرو هستند.ویزای کاری طرح لیست مثبت دانمارک به دو بخش تقسیم می شود که در ادامه صفحه وبسایت موسسه حقوقی مهاجرتی راشین به آن پرداخته شده است. 

4.ویزای کاری محقق دانمارک: ویزای کاری محقق دانمارک برای متقاضیانی است که محقق هستند که از یک موسسه پژوهشی یا کمپانی در دانمارک پیشنهاد شغلی دریافت کرده اند. 

 1. ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک:فرد متقاضی در یک برنامه تحصیلی دکترا شرکت خواهد کرد که مرتبط با یک موسسه آموزشی در دانمارک است. 
 2. ویزای کاری محقق مهمان دانمارک: فرد متقاضی فقط برای انجام پروژه به دانمارک می رود اما در بازار کار دانمارک مشغول به کار نخواهد شد. 
 3. ویزای کاری افراد خاص دانمارک: ویزای کاری افراد خاص دانمارک ، مشمول افرادی است که فقط آن ها صلاحیت شغل موردنظر را در بازار کار دانمارک دارند. 
 4. ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک: ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک به افراد گله دار و مدیران مزرعه ای که پیشنهاد شغلی از بخش زراعتی دانمارک دریافت کرده اند، تعلق میگیرد.

9.ویزای کاری استارت-آپ دانمارک: ویزای کاری استارت آپ دانمارک برای متقاضیانی است که با ایده های خلاقانه و ابتکاری میخواهند شغلی را در دانمارک برپا کنند. 

10.ویزای کاری Establishment دانمارک:ویزای کاری Establishment  دانمارک برای متقاضیانی است که دوره های تحصیلی P.H.D یا کارشناسی ارشد خود را در دانمارک به اتمام رسانده باشند و در دانمارک به جستجوی کار و اقامت بپردازند. 

 1. ویزای کاری کارآموزان در دانمارک: ویزای کاری کارآموزی در دانمارک برای افرادی است که برای اهداف آموزشی و تحصیلی به مدت کوتاهی در یک شرکت در دانمارک پیشنهاد شغلی دریافت کرده اند. 
 2. ویزای کاری مجوز دانمارک: شرکت های دانمارکی می توانند با دریافت مجوز از آژانس جذب و ادغام بین المللی دانمارک SIRI) )، از طرح فست ترک برای استخدام اتباع خارجی با صلاحیت استفاده کنند.

13.ویزای کاری ESS دانمارک: مختص فرد متقاضی از ESS ( European Spallation Source ) که در سوئد پیشنهاد کاری دریافت میکند اما مایل است در دانمارک زندگی کند، است. 

14.ویزای کاری مدرک قانونی دانمارک:  برای فرد متقاضی که میخواهد به عنوان دکتر، دندانپزشک یا پرستار در دانمارک کار کند  اما مجوز قانونی دانمارک را ندارد، است. 

15.ویزای کاری پیوستگی به بازار کار دانمارک:برای افرادی است که در بازار کار دانمارک فعالیت میکنند اما مجوز اقامت در دانمارک خود را به عنوان اعضای همراه خانواده،یکپارچه سازی مجدد خانواده یا پناهنده دانمارک از دست اده اند، است.

16.ویزای کاری داوطلبی دانمارک: ویزای کاری داوطلبی دانمارک برای افرادی است که مایلند به صورت داوطلبی در دانمارک فعالیت کاری داشته باشند، این دسته افراد برای مشاغل اجتماعی یا خدمات بشر دوستانه بدون پرداختی و حقوق  داوطلب هستند. 

17.ویزا کاری شغل دوم در دانمارک: ویزای کاری شغل دوم در دانمارک برای  فرد متقاضی است که میخواهد برای شغل دوم خود در دانمارک مجوز کار کسب کند. 

 1. .ویزای کار برای افراد خانواده: این ویزا برای افرادی است که عضو خانواده افرادی هستند که در بازار کار دانمارک کار میکنند و میخواهند مجوز کار دانمارک را اخذ کنند . مجوز اقامت دانمارک را نیز دارند.
ویزای کاری طرح سریع دانمارک (Fast-Track Scheme)

ویزای کاری طرح سریع دانمارک (Fast-Track Scheme) : ویزای طرح سریع دانمارک برای استخدام سریع تر و راحت تر افراد با ویژگی های خاص و با صلاحیت بالا است تا در بازار کار دانمارک و شرکت های معتبر و دارای گواهی دانمارک فعالیت کنند. علاوه براین ، ویزای کاری فست ترک دانمارک این امکان را به متقاضی میدهد تا بین کار در دانمارک و کار در خارج از دانمارک تبادل کند.

شرایط ویزای کاری طرح سریع دانمارک:

1.کارفرما در دانمارک باید توسط آژانس دانمارک SIRI مجوز داشته باشد.

2.ویزا طرح سریع  کاری دانمارک به 4 طرح تقسیم میشود و فرد باید شرایط یکی از آن ها را داشته باشد، این 4 طرح عبارتند از:1.طرح درآمد مشروط،2.طرح محقق3.طرح تحصیلی،4.طرح کوتاه مدت، این طرح ها در وبسایت موسسه حقوقی مهاجرتی راشین بررسی میشود.

3.درخواست ویزای کاری طر ح سریع دانمارک به صورت آنلاین باشد ثبت شود.

4.حقوق فرد متقاضی و شرایط کار فرمای دانمارکی باید مطابق استاندارد های دانمارک باشد.

5.حقوق فرد باید به حساب بانکی دانمارک واریز شود.

6.ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه3 در دانمارک.استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

7.در بعضی موارد خاص فرد باید مجوز دانمارک را داشته باشد.

 1. یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که به دلیل فقدان مجوز کار لازم ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشند. البته این شرط برای افرادی صدق میکند که از طریق طرح محقق اقدام کرده باشد.

طرح درآمد مشروط دانمارک: اگر حقوق فرد حداقل 445.000 کرون دانمارک باشد ، فرد میتواند از ترک درآمد مشروط استفاده کند.

شرایط طرح  درآمد مشروط:

حقوق سالانه شغل موردنظر در پیشنهاد کاری نباید کم تر از 445.000 کرون دانمارک باشد.

شروط حقوق هر سال در 1 ژانویه تنظیم میشود.

شرط حداقل حقوق مربوط به مبلغ سقف پرداخت باید حتی در روز های تعطیل بدون حقوق برآورده شود.

حقوق فرد باید در یکی از بانک های دانمارک واریز شود.

حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار،پرداخت هزینه روز های تعطیل

طرح محقق: اگر موقعیتی به عنوان یک محقق به فرد در دانمارک پیشنهاد شود ، می توان ازطرح ترک محقق استفاده کرد. لطفاً توجه داشته باشید که محققان مهمان و دانشجویان مقطع دکترا در طرح تحقیق قرار نمیگیرند. اگر فرد بعنوان محقق ، دانشمند یا سخنران برای تدریس برای مدت زمان کمتر از 90 روز به دانمارک دعوت شده باشد ، ممکن است نیازی به اجازه اقامت و کار در دانمارک نداشته باشد. اگر قرار است فرد به عنوان محقق در دانشگاه یا شرکتی در دانمارک کار کند ، همین مورد صدق می کند و کل مدت اقامت در دانمارک ، از تاریخ ورود محاسبه می شود،که 90 روز یا کمتر است. اگر از قبل مشخص شود که فرد  بیش از 90 روز اقامت در دانمارک خواهد داشت ، باید برای 90 روز اول نیز اقامت دانمارک اقدام کند.

شاغل در دانشگاه های مختلف: اگر جدا از شغل اصلی فرد، بخواهد به عنوان محقق به یك یا چند دانشگاه دانمارك پذیرفته شود، یا نوع دیگری از كار ثانویه را به دست آورد ، نیاز به مجوز خاصی برای نیست. اشتغال به کار تمام وقت برای محققان لازم نیست ، اما فرد باید یک قرارداد یا یک معاهده کاری خاص مطابق با استانداردهای دانمارک داشته باشد.

با داشتن مجوز به عنوان یک محقق از طریق طرح سریع دانمارک، محتوای شغلی فرد می تواند در همان دانشگاه یا شرکت تغییر کند بدون اینکه فرد مجبور به درخواست مجوز کار جدید در دانمارک شود.

طرح تحصیلی: اگر فرد واجد شرایط و دارای تجربه کاری قابل توجه در یک زمینه حرفه ای خاص باشد، طرح تحصیلات از اهمیت بسیاری برخوردار است ، به شرط اینکه:

هدف از اقامت در دانمارک ، آموزش های حرفه ای در شرکت مجوزدار باشد یا خود فرد به دیگر شاغلان در سطح حرفه ای و در یک شرکت دارای مجوز آموزش دهد.

اگر از طریق طرح تحصیلات ، فرد درخواست مجوز در دانمارک کند، کارفرما باید جزئیات هدف آموزشی اقامت فرد را در دانمارک ذکر کند. اگر فرد کاراموز باشد نمیتواند از طرح تحصیلات استفاده کند.اقامت کاراموز در دانمارک  به معنای آموزش و صلاحیت بالا برای تامین الزامات طرح تحصیلی نیست.

طرح کوتاه مدت: اگر فرد مشمول قوانین معافیت نباشد اما قراردادی با حداکثر مدت 90 روز در یک شرکت مجاز در دانمارک به فرد پیشنهاد شده باشد ، طرح کوتاه مدت بسیار برای این کار مطلوب است.

مراحل اخذ ویزای کاری طرح سریع دانمارک:

1.در قدم اول فرد باید یک شماره شناسه درخواست آنلاین ایجاد کند و هزینه ویزای کاری طرح سریع دانمارک را بپردازد و هزینه ویزای کاری دانمارک 4295 کرون دانمارک است.

2.جمع اوری مدارک ویزای کاری طرح سریع دانمارک:1.رسید پرداخت هزینه ویزای کاری طرح سریع دانمارک2.کپی از تمام صفحات پاسپورت3.وکالت نامه از متقاضی4. قرارداد جاب افر که شامل جزئیات حقوق ،موقعیت شغلی در دانمارک  می باشد.از مدت قرارداد نباید بیش از 30 روز گذشته باشد.5.متقاضی باید اعلام کند که حقوق فرد به بانک دانمارک واریز می شود ،چناچه فرد از طریق طرح محقق برای حداکثر 180 روز اقدام کند ، لازم نیست اعلام کند که حقوق به بانک دانمارک واریز میشود.6.مدارک تحصیلی7.در صورت نیاز شغل مورد نظر به مجوز دانمارک ، فرد باید آن را ارائه دهد.

3.کامل کردن فرم درخواست ویزای طرح سریع دانمارک

 1. عکس و اثر انگشت متقاضی
 2. اشتغال به کار فوری در دانمارک: برای این کار یک کپی از درخواست انلاین و پاسپورت مورد نیاز است.

6.انتظار برای جواب نهایی

زمان انجام پروسه ویزای کاری طرح سریع دانمارک معمولا یک ماه طول میکشد.

ویزای کاری دانمارک طرح درآمد مشروط

.ویزای کاری دانمارک طرح درآمد مشروط: در صورت داشتن پیشنهاد کار با حقوق بالا از دانمارک ، متقاضی میتواند برای اقامت و جواز کار در بازار کار دانمارک از طریق ویزای کاری طرح درآمد مشروط دانمارک اقدام کند.ویزای کاری طرح درامد مشروط دانمارک نیاز به مدرک تحصیلی خاص یا شغل در زمینه خیلی حرفه ای ندارد.اگر فرد در دانمارک درخواست پناهندگی کند و به فرد شغل با حقوق خوب پیشنهاد شده باشد ، میتواند از ویزای طرح درامد مشروط دانمارک استفاده کند.

شرایط ویزای طرح درامد مشروط دانمارک:

1.حقوق سالیانه درج شده در قرارداد نباید زیر 445000 کرون دانمارک باشد.

2.حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شود.

 1. حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل
 2. ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

5.حقوق و موقعیت ذکر شده در قرارداد باید مطابق استاندارد های دانمارک باشد.

6.ساعات کاری ذکر شده در قرارداد باید 30 ساعت در هفته باشد.

7.برای برخی مشاغل فرد باید مجوز دانمارک را داشته باشد.

 1. . یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که به دلیل فقدان مجوز کار لازم ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری طرح درامد مشروط دانمارک:

1.در قدم اول فرد باید یک شماره شناسه درخواست آنلاین ایجاد کند و هزینه ویزای کاری طرح درامد مشروط دانمارک را بپردازد و هزینه ویزای کاری دانمارک 4295 کرون دانمارک است.

2.جمع اوری مدارک ویزای کاری طرح درامد مشروط دانمارک:1.رسید پرداخت هزینه ویزای کاری طرح درامد مشروط دانمارک2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و جلو پاسپورت.3. قرارداد جاب افر که شامل جزئیات حقوق ،موقعیت شغلی در دانمارک  می باشد.از مدت قرارداد نباید بیش از 30 روز گذشته باشد.4 متقاضی باید اعلام کند که حقوق فرد به بانک دانمارک واریز می شود.5.مدارک تحصیلی مربوط به شغل پیشنهاد شده در دانمارک.6در صورت نیاز شغل مورد نظر به مجوز دانمارک ، فرد باید آن را ارائه دهد.

شرکت های مستر در دانمارک میتوانند :

یک برنامه دقیق برای راه اندازی شرکت در دانمارک با اطلاعاتی درباره زمان مورد انتظار شرکت برای راه اندازی در دانمارک

یک مرور کلی مستند از هزینه های بزرگتر مربوط به راه اندازی شرکت در دانمارک ، را ضمیمه کنند.

شرکت های تازه تاسیس چون حساب های سالانه ندارند میتوانند:

برنامه تجاری/تصورکلی تجاری

بودجه یا دفتر كل ترازنامه به عنوان اسنادی برای پایه اقتصادی شركت در دانمارک را ضمیمه کنند.

3.کامل کردن فرم درخواست ویزای طرح درامد مشروط دانمارک

 1.  عکس و اثر انگشت متقاضی
 2.  ثبت درخواست ویزای طرح درامد مشروط دانمارک

6.انتظار برای جواب نهایی

زمان انجام پروسه ویزای کاری طرح درامد مشروط دانمارک معمولا یک ماه طول میکشد.

ویزای کاری طرح لیست مثبت دانمارک

ویزای کاری طرح لیست مثبت دانمارک: لیست مثبت ، لیستی از مشاغلی است که در بازار کار دانمارک با کمبود متخصصین واجد شرایط روبرو هستند.ویزای کاری طرح لیست مثبت دانمارک به دو بخش تقسیم می شود:1. لیست مثبت برای افراد با تحصیلات بالا2.لیست مثبت برای افراد متخصص. جزییات این دو زیرگروه ویزای کاری دانمارک را میتوانید در وبسایت موسسه حقوقی مهاجرتی راشین مطالعه کنید.

 1. ویزای کاری طرح لیست مثبت دانمارک برای افراد با تحصیلات بالا:چنانچه شغل پیشنهاد شده در لیست مشاغل مثبت دانمارک باشد متقاضی میتواند برای اقامت دانمارک و مجوز کار دانمارک اپلای کند. مدارک تحصیلی متقاضی موجب صلاحیت فرد متقاضی برای ویزای طرح لیست مثبت دانمارک می شود.لیست مثبت دانمارک دوبار در سال ، در تاریخ 1 ژانویه و 1جولای اپدیت میشود.چنانچه فرد خواستار پناهندگی دانمارک باشد و شغل خود را از لیست مثبت دانمارک پیدا کرده باشد میتواند از طریق طرح لیست مثبت دانمارک استفاده کند.

لیست مشاغل مثبت دانمارک:

شغل

الزامات شغل

مدیر حساب های کلیدی

حداقل سه سال تحصیل در دوره کارشناسی

مدیر فروش

حداقل سه سال تحصیل در دوره کارشناسی

مدیرکل سازمان

حداقل سه سال تحصیل در دوره کارشناسی

مدیر آموزش

حداقل سه سال تحصیل در دوره کارشناسی

زیست شناس

مدرک کارشناسی ارشد

مهندس مکانیک

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

مهندس عمران

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

مهندسی پزشکی

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

مندس مبتکر و طراح

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

مهندس برق

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

طراح

کارشناسی ارشد

طراح داخلی

کارشناسی ارشد

پزشک

کارشناسی ارشد+مجوز اشتغال به کار دانمارک

پزشک بیمارستان

کارشناسی ارشد+مجوز اشتغال به کار دانمارک

دندانپزشک

کارشناسی ارشد+مجوز اشتغال به کار دانمارک

متخصص تغذیه بالینی

کارشناسی ارشد+مجوز اشتغال به کار دانمارک

کاردرمانگر

کارشناسی ارشد+مجوز اشتغال به کار دانمارک

محقق علوم انسانی

کارشناسی ارشد

دانشجوی دکترای بورسیه شده ، خدمات بهداشت و درمان

کارشناسی ارشد

دبیر هنرستان

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

دبیر اکادمیک کسب و کار

دوره کارشناسی حرفه ای یا کارشناسی ارشد

دبیر دبیرستان علوم و ورزش

کارشناسی ارشد+مدرک سوابق کاری و یا تحصیلی

دبیر مقطع ابتدایی

کارشناسی حرفه ای+مدرک سوابق کاری و یا تحصیلی

دبیر مدارس شبانه روزی برای مقطع متوسطه اول

کارشناسی حرفه ای+مدرک سوابق کاری و یا تحصیلی

مددکار آموزش اجتماعی

کارشناسی حرفه ای

مدیر حسابداری

حداقل 3 سال تحصیل در دوره کارشناسی

معمار فناوری اطلاعات (IT)

حداقل 3 سال تحصیل در دوره کارشناسی در رشته IT

برنامه نویس و توسعه دهنده سیستم

حداقل 3 سال تحصیل در دوره کارشناسی در رشته IT

توسعه دهنده وب

کارشناسی حرفه ای

متصدی قانون

کارشناسی ارشد

 این عنوان شغل برای افرادی است که کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد و مدیریت بازرگانی دارند.“civil economist"

کارشناسی ارشد

علم الهیات

کارشناسی ارشد

روزنامه نگار

کارشناسی حرفه ای

سر مهندس

کارشناسی حرفه ای

تکنولوگ تولید

کارشناسی ارشد

دستیار دندانپزشک

کارشناسی حرفه ای+مجوز کار دانمارک

 

شرایط اخذ ویزای کاری لیست مثب افراد دارای تحصیلات بالای دانمارک:

1.مدارک تحصیلی فرد متقاضی باید مرتبط با شغل موردنظر در دانمارک باشد;مدارک تحصیلی مشاغل دانمارک در جدول وبسایت موسسه حقوقی و مهاجرتی راشین درج شده است.

2.شرایط ،موقعیت و میزان حقوق باید مطابق با استاندارد های دانمارک باشد.

3.کارفرمای واقع در دانمارک موظف است حقوق متقاضی را به یکی از بانک های دانمارک واریز کند و حق ندارد حقوق را به صورت نقدی یا به یکی از بانک های خارج از دانمارک واریز کند، هرچند که انتقال حقوق از بانک خارج از دانمارک به بانک دانمارک ایرادی ندارد.

 1. . حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل
 2. ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.
 3. یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که به دلیل فقدان مجوز کار لازم ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری طرح لیست مثبت افراد با تحصیلات بالا دانمارک:

 1. .در قدم اول فرد باید یک شماره شناسه درخواست آنلاین ایجاد کند و هزینه ویزای کاری طرح لیست مثبت افراد با تحصیلات بالا دانمارک را بپردازد ، هزینه ویزای کاری دانمارک 4295 کرون دانمارک است.
 2. جمع آوری مدارک ویزای کاری طرح لیست مثبت افراد با تحصیلات بالا دانمارک:مدارکی که نشان دهد فرد متقاضی هزینه ویزای دانمارک را پرداخت کرده است.2.کپی از تمام صفحات پاسپورت که شامل تمام صفحات خالی و جلد پشت و جلو میشود3.جزییات قر ارداد یا جاب افر که شامل اطلاعات حقوق و موقعیت کاری و توضیحی درباره شغل و همچنین از مدت قرارداد یا جاب افر نباید بیش از 30 روز گذشته باشد.4.مدرکی که نشان دهد حقوق به بانک دانمارک پرداخت خواهد شد ، در صورتی که قرار داد فرد برای کم تر 180 روز باشد این شرط الزامی نیست.5.مدارک تحصیلی مرتبط با شغل در بازار کار دانمارک 6.مدارک حقوق و مزایایی که در قرارداد درج نشده7.درصور تی که شغل نیاز به مجوز دانمار ک داشته باشد این مدرک مورد نیاز است.
 3. تکمیل فرم درخواست
 4. ارائه درخواست ویزای کاری طرح لیست مثبت افراد با تحصیلات بالا دانمارک
 5. اثر انگشت و عکس
 6. انتظار برای پاسخ ویزای کاری طرح لیست مثبت افر اد با تحصیلات بالا دانمارک
 7. زمانه پروسه این ویزا یک ماه است.

2.ویزای کاری طرح لیست مثبت برای افراد حرفه ای دانمارک:لیست مثبت دانمارک مشمول مشاغلی در دانمارک میشود که در بازار کار دانمارک به کمبود نیروی متخصص و حرفه ای برخورده اند; چناچه فردی خواستار پناهندگی دانمارک باشد و شغلی را که پیدا کرده از مشاغل لیست مثبت باشد ، میتواند از طرح لیست مثبت استفاده کند.

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک:

تکنسین آزمایشگاه

مدیر عملیات و تولید

دستیار حسابداری

دفتردار

کارمند حسابدار و دفتردار

آشپز

آرایشگر مو

مشاور فروش

مدیر حسابداری

کارگزار معاملات زمین واملاک

بازرس پروژه ساخت و ساز

کشیش

طراح گل

سرآشپز

دستیار مدیر آشپزخانه

سر دفتردار اداره

منشی/سردفتردار

کارمند بالا رتبه

دستیار دفتردار

دستیار مراقبت های بهداشتی و اجتماعی(نیاز به مجوز دانمارک)

آجرچین

نجار

درودگر

فیتر سفر

لوله کش

نقاش ساختمان و طراح

جوشکار

اهنگر

مکانیک

دستیار سنجش MOT

مکانیک دوچرخه

مکانیک تجهیزات ساختمانی

مکانیک تجهیزات کشاورزی

کمد ساز

صنعت داروسازی

مدیر قبرستان

خادم کلیسا

متخصص تزئین باغ و گلکاری و زیبا سازی مناظر

برق کار

پیمانکار برق (گواهی دار)

مکانیک

تکنسین برق

 

شرایط اخذ ویزای کاری طرح لیست مثبت افراد حرفه ای دانمارک:

1.شرایط استخدام و میزان حقوق باید مطابق استاندارد های دانمارک باشد.

2.شرکت موردنظر واقع در دانمارک می بایست تعهدات آموزشی خود را انجام دهد.

3.حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شود.

 1. حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل

. 5.ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

 1. یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که به دلیل فقدان مجوز کار لازم ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشد.

مراحل اخد ویزای کاری لیست مثبت افراد حرفه ای دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست در سایت SIRI

2.پرداخت 4295 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.رسید پرداخت،رسید پرداخت هزینه ویزا ضمیمه شود ،2کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلو پشت و جلو،3.قرارداد کاری یا جاب افر با تمام جزییات حقوق و شرایط کاری و همچنین از مدت قرارداد یا جاب افر نباید بیش از 30 روز گذشته باشد،4. مدارکی که نشان دهد حقوق به بانک دانمارک واریز می شود5.مدارک تحصیلی مربوط به شغل مورد نظر در بازار کار دانمارک5. مدارک حقوق و مزایایی که در قرارداد درج نشده است.

4.تکمیل فرم درخواست

5.ثبت درخواست

6.ثبت اثر انگشت و عکس

انتظار برای پاسخ

زمان پروسه ویزای طرح مثبت دانمارک 1 ماه می باشد.

ویزای کاری محقق دانمارک

ویزای کاری محقق دانمارک: ویزای کاری محقق دانمارک برای متقاضیان محققی است که از یک موسسه پژوهشی یا کمپانی در دانمارک پیشنهاد شغلی دریافت کرده اند.

شرایط اخذ ویزای کاری محقق دانمارک:

1.پژوهش مورد نظر باید در حیطه کاری پژوهشگر باشد

2.میزان حقوق و شرایط کار باید مطابق با شرایط دانمارک باشد

3.حقوق فقط به شکل نقدینگی شامل سطح برآورد میشود. .ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

4.حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شود.

مراحل اخذ ویزای کاری محقق دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت هزینه ویزای کاری محقق دانمارک که 4295 کرون است.

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک و رسید پرداخت هزینه ویزای کاری محقق دانمارک،2.کپی از تمام صفحات پاسپورات که شامل صفحات خالی جلد پشت و جلو پاسپورت نیز میشود3. قرارداد کاری یا جاب افر با تمام جزییات حقوق و شرایط کاری و همچنین از مدت قرارداد یا جاب افر نباید بیش از 30 روز گذشته باشد. 4.مدارکی که نشان دهد حقوق به بانک دانمارک واریز خواهد شد5. .چنانچه مدت اقامت فرد بیش از 180 روز باشد این شرایط شامل حال متقاضی نمیشود.

4.تکمیل فرم درخواست

5.ثبت درخواست

6.ثبت اثر انگشت و عکس

7.دریافت پاسخ

مدت زمان پروسه ویزای کاری محقق یک ماه است.

ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک

ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک:فرد متقاضی در یک برنامه تحصیلی دکترا شرکت خواهدکرد که مرتبط با یک موسسه آموزشی در دانمارک است.

چه کسانی میتوانند برای ویزای دکترای شاغل دانمارک اقدام کنند؟

فرد متقاضی که به عنوان دانشجوی دکترای دانشگاه دانمارک ثبت نام کرده و از دانشگاه یا یک شرکت وابسته به برنامه دکترا حقوق می گیرد،

      فرد بدون دریافت حقوق در یک برنامه دکترا ثبت نام کرده ،

      فرد به عنوان بازدید دکترا در یک برنامه دکترا در خارج از کشور ثبت نام کرده و می خواهد بخشی از برنامه خود را  در دانمارک انجام دهد.

شرایط اخذ ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک:

 1. فرد باید در برنامه دکترای دانمارک ثبت نام کرده باشد و با موسسه آموزشی در دانمارک در ارتباط باشد.
 2. برنامه تحصیلی باید تمام وقت باشد.
 3. فرد باید به یکی از زبان های دانمارکی،سوئدی،نروژی،انگلیسی یا آلمانی مسلط باشد.
 4. به عنوان دانشجوی دکترا فرد میتواند استخدام دانشگاه یا کمپانی های دانمارک بشود و از آن ها حقوق بگیرد تا با استفاده از حقوق ساپورت مالی شود ، هر چند فرد میتواند در دانمارک استخدام نشود ولی باید ماهانه 6321 کرون ، اعتبار مالی داشته باشد.چناچه فرد بخواهد خانواده را به دانمارک ببرد باید هزینه ساپورت مالی آن ها را نیز داشته باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک:

 1. ایجاد شناسه درخواست
 2. پرداخت هزینه 2000 کرون برای ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه ویزای کاری دکترای شاغل دانمارک2. کپی از تمام صفحات پاسپورات که شامل صفحات خالی جلد پشت و جلو پاسپورت نیز میشود3.مدارکی که نشان دهد فرد در موسسه تحصیلی دانمارک ،ثبت نام کرده است.4.چنانچه فرد استخدام شده و حقوق میگیرد قرارداد استخدام و پیشنهاد کار را باید ارسال کند.5.درصورتی که فرد استخدام نشده و حقوق نمیگیرد باید مدارک تمکن مالی را در طول اقامت دانمارک ارسال کند.

4.تکمیل فرم

5.ارسال درخواست

6.ارسال اثر انگشت و عکس

 1. دریافت پاسخ

زمان پروسه ویزای دکترای شاغل دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری محقق مهمان دانمارک

. ویزای کاری محقق مهمان دانمارک: فرد متقاضی فقط برای انجام پروژه به دانمارک می رود اما در بازار کار دانمارک مشغول به کار نخواهد شد.چنانچه فرد دانشجوی دکترا یا محقق استخدام شده باشد باید از طریق ویزاهای دیگر دانمارک اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای محقق مهمان دانمارک:

1.مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد باید به اتمام رسیده باشد.

2.یک موسسه آموزشی یا کمپانی باید فرد را دعوت کند و امکانات تحقیقاتی را در دسترس فرد بگذارد.

3.موسسه آموزشی یا کمپانی در دانمارک حقوقی به محقق نمیدهد بنابراین فرد برای ساپورت مالی خود و خانواده اش برای اقامت دانمارک  باید تمکن مالی داشته باشد.

در صورتی که خود فرد به تنهایی به دانمارک برود باید 11698 کرون همراه خود داشته باشد.

در صورت همراهی همسر با فرد 23396 کرون باید داشته باشند.

در صورت همراهی همسر و یک یا چند فرزند با فرد 27245 کرون باید داشته باشند.

در صورت همراهی یک یا چند فرزند بدون همسر15547 کرون باید داشته باشند.

اگر زمان اقامت در دانمارک کم تر از 90 روز باشد نیازی نیست که فرد مجوز اقامت دانمارک را بگیرد.

مراحل اخذ ویزای محقق مهمان دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت 4295 کرون هزینه ویزای کاری محقق مهمان دانمارک

3..جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه که باید ضمیمه شوند،2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی تمام صفحات خالی و جلد پشت و روی آن.3.دعوتنامه  ای که موسسه آموزشی یا کمپانی در دانمارک اظهار میکند به فرد اتاق و امکانات تحقیقاتی میدهد.4.مدرک کارشناسی ارشد5.مدارک تمکن مالی که نشان دهد فرد میتواند خود را در دانمارک ساپورت کند.

4.تکمیل فرم درخواست

5.ارسال درخواست

6.ارسال اثر انگشت و عکس

7.دریافت پاسخ

زمان پروسه ویزای کاری محقق دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری افراد خاص دانمارک
 1. ویزای کاری افراد خاص دانمارک: ویزای کاری افراد خاص دانمارک ، مشمول افرادی است که فقط آن ها صلاحیت شغل موردنظر را در بازار کار دانمارک دارند و دانمارک متخصص آن شغل را در بازار کار دانمارک ندارد.

مشاغلی که در نظر گرفته شده اند:

 1. اجراکنندگان یا هنرمندان که شامل خوانندگان،موزیسین ها و رهبر ارکسترها
 2. ورزشکاران حرفه ای یا مربیان
 3. سرآشپز های متخصص

شرایط اخذ ویزای کاری افراد خاص دانمارک:

 1. فرد اجرا کننده و یا هنرمند ، شرایط این افراد:

باید دلایل خاص هنری باشد تا فرد اقامت و کار دانمارک را دریافت کند.

حقوق و مزایا نباید به استاندارد های حوزه کاری در دانمارک خدشه ای وارد کند.

حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شود.

حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل

ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که به دلیل فقدان مجوز کار لازم ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشد.

چنانچه فرد برای یک رویداد هنری مهم به دانمارک دعوت شود نیازی به مجوز کار ندارد ولی مدت اقامت دانمارک نباید بیش از 3 ماه باشد.

 1. فرد ورزشکار یا مربی باید شرایط زیر را داشته باشد:

دلایل ورزشی باید وجود داشته باشد تا آن فرد به دانمارک دعوت شود.

حقوق و مزایا باید مطابق استانداردهای دانمارک باشد.

استخدام به عنوان ورزشکار حرفه ای باید شغل اصلی فرد باشد نه شغل ثانویه و ساعات کاری 37 ساعت در هفته است.

حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شود.

حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل

ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشند.

 1. سرآشپز متخصص باید شرایط زیر را داشته باشد:

فرد مورد نظر باید شرایط خاص و فوق العاده حرفه ای داشته باشد به طوری که قابل جایگزین نباشد.

حقوق و شرایط کاری در دانمارک باید کاملا مطابق دانمارک باشد.

حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شود.

حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل

ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشند.

مراحل اخذ ویزای کاری افراد متخصص دانمارک:

 1. ایجاد شناسه درخواست
 2. پرداخت هزینه 4295 کرون دانمارک برای ویزای کاری افراد خاص دانمارک
 3. جمع آوری مدارک: 1.مدارک پرداخت هزینه ویزای کاری افراد خاص دانمارککپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی.3.قرارداد کاری یا جاب افر که شامل تمام اطلاعات و جزییات شرایط و حقوق کاری باشد و از مدت قرارداد نباید بیش از 30 روز گذشته باشد.4.مدارکی که نشان دهد حقوق به بانک دانمارک واریز می شود5.مدارک تحصیلی مربوط به کار در دانمارک 6.مدارک مربوط به حقوق و مزایایی که در قرارداد قید نشده7.مجوز کار در صورتی که شغل موردنظر نیاز به مجوز دارد.8.در صورتی که فرد ورزشکار است باید اظهار نامه هیئت حاکمه مربوط به ورزش مورد نظر را ارائه دهد.
 4. تکمیل فرم درخواست
 5. ارسال درخواست
 6. ارسال اثر انگشت و عکس
 7. دریافت پاسخ

زمان پروسه ویزای افراد خاص دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک
 1. ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک: ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک به افراد گله دار و مدیران مزرعه ای که پیشنهاد شغلی از بخش زراعتی دانمارک دریافت کرده اند، تعلق میگیرد.ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک شامل کارگران مزرعه و مدیران باغبانی و جنگلداری نمی شود.

شرایط اخذ ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک:

 1. شرایط کار و حقوق فرد باید مطابق استاندارد های دانمارک باشد.
 2. حقوق باید به بانک دانمارک واریز شود.
 3. حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل
 4. ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.
 5. یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشند.

مراحل اخذ ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک:

 1. ایجاد شناسه درخواست
 2. پرداخت هزینه ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه که 4295 کرون دانمارک است.
 3. جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه2 دانمارک .کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و رو3.قرارداد کار یا جاب افر که شامل تمام جزییات شرایط کاری و حقوق است و نباید بیش از 30 روز از آن ها گذشته باشد.4.مدارکی که نشان دهد حقوق به بانک دانمارک واریز خواهد شد.5.مدارک تحصیلی مربوط به کار در دانمارکمدارک مربوط به حقوق و مزایایی که در قرارداد ذکر نشده است.
 4. تکمیل درخواست فرم
 5. ارسال درخواست
 6. ارسال اثر انگشت و عکس
 7. دریافت پاسخ

مدت پروسه ویزای کاری گله داران و مدیران مزرعه دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری استارت-آپ دانمارک

.ویزای کاری استارت-آپ دانمارک: ویزای کاری استارت آپ دانمارک برای متقاضیانی است که با ایده های خلاقانه و ابتکاری میخواهند شغلی را در بازار کار دانمارک برپا کنند.

قبل از آن که مجوز اقامت دانمارک و کار در دانمارک برای فرد پردازش شود ، ایده تجاری فرد باید توسط سازمان تجارت دانمارک تایید شود.این برنامه شامل استارت اپ های انفرادی و گروهی تا 3 نفر میشود.

شرایط اخذ ویزای کاری استارت آپ دانمارک:

1.ایده تجاری باید توسط کارشناسان تجاری دانمارک تایید شود.

2.تمکن مالی کافی برای ساپورت مالی خود فرد در ظرف یکسال.

چنانچه فرد تنها به دانمارک برود 140376 کرون باید داشته باشد.

چنانچه فرد با همسرش به دانمارک می رود باید 280752 کرون دانمارک داشته باشد.

چنانچه فرد همسر و  یک یا چند فرزندش را به دانمارک ببرد 326940 کرون دانمارک باید داشته باشد.

چنانچه فرد بدون همسر ولی با یک یا چند فرزند به دانمارک برود 186564 کرون دانمارک باید داشته باشد.

3.فرد باید نقش فعال در راه اندازی بیزینس داشته باشد.

مراحل اپلای ویزای کاری استارت اپ دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت هزینه 2000 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه که باید ضمیمه شوند.2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی.3.تایید و تصدیق سازمان تجارت دانمارک4.مدارک تمکن مالی5.در صورت نیاز مدارک مالکیت شرکت

4.تکمیل درخواست

5.ارسال درخواست

6.ارسال اثرانگشت وعکس

7.دریافت پاسخ

زمان پروسه ویزای کاری استارت اپ دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری Establishment دانمارک

.ویزای کاری Establishment دانمارک:ویزای کاری Establishment  دانمارک برای متقاضیانی است که دوره های تحصیلی P.H.D یا کارشناسی ارشد یا کارشناسی خود را در دانمارک به اتمام رسانده باشند و در دانمارک به جستجوی کار و اقامت بپردازند.

شرایط اخذ ویزای کاری Establishment دانمارک:

تکمیل دوره کارشناسی ،کارشناسی ارشد یا دکترا در دانشگاه های دانمارک

فرد باید در طی یکسال تکمیل دوره دانشگاهی خود برای ویزای کاری Establishment دانمارک، اقدام کند.

فرد باید تمکن مالی داشته باشد تا در سال اول در دانمارک خودش را ساپورت مالی کند.

چنانچه فرد تنها باشد 90492 کرون دانمارک باید داشته باشد.

چنانچه فرد با همسرش در دانمارک باشد باید 180984 کرون دانمارک باید داشته باشد.

چنانچه فرد فرد با همسر و یک یا پند فرزند در دانمارک باشد 268812 کرون دانمارک باید داشته باشد.

چنانچه فرد با یک یا چند فرزند اما بدون همسر در دانمارک باشد 178320 کرون دانمارک باید داشته باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری establishment  دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت هزینه 2000کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه که باید ضمیمه شوند 2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی3.مدارکی که نشان دهد فرد دوره دانشگاهی دانمارک را به اتمام رسانیده. 4.مدارک تمکن مالی

4.تکمیل فرم

5.ارسال اثر انگشت و عکس

6.دریافت پاسخ

مدت زمان پروسه ویزای کاری Establishment  دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری کارآموزان در دانمارک

. ویزای کاری کارآموزان در دانمارک: ویزای کاری کارآموزی در دانمارک برای افرادی است که برای اهداف آموزشی و تحصیلی به مدت کوتاهی در یک شرکت در دانمارک پیشنهاد شغلی دریافت کرده اند.

شرایط اخذ ویزای کاری کارآموزان در دانمارک:

1.بازار کار دانمارک و تاملات تحصیلی باید گواهی صادر کنند که فرد به عنوان کاراموز استخدام می شود.این وضعیت در شرایط زیر اتفاق می افتد:

فرد در یک کمپانی متعلق به خویشاوندانش  یا یک تابعه استخدام شده و برای افزایش مهارت در یک شرکت متعلق به خویشاندان یا تابعه در دانمارک به صورت کوتاه مدت می ماند.

یک شرکت دانمارکی مایل به ایجاد شرکت های دیگر در کشور های دیگر است و فرد را برای تولید ، مدیریت و واحد های دیگر در دانمارک آموزش میدهد تا در آینده فرد را در شرکت های واقع در کشور های دیگر استخدام کنند.

یک شرکت دانمارکی متقاضی در کشور فرد دارد و میخواهد به فرد آموزش دهد تا فرد در کشور خود نیاز های متقاضی را براورده سازد.

2.فرد باید در یک دوره آموزشی مرتبط با شغلش شرکت کند.

3.حقوق و شرایط کاری باید مطابق با استاندارد های دانمارک باشد.

 1. یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که به دلیل فقدان مجوز کار لازم ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) مجوز اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری کاراموزی دانمارک :

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت هزینه 4295 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت که باید ضمیمه شوند 2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و رو3.قرارداد کاری یا جاب افر با تمام جزییات و اطلاعات و از قرارداد یا جاب افر نباید بیش از 30 روز گذشته باشد.4.مدارک تحصیلی مرتبط با کار5.اطلاعات حقوق و مزایایی که در قرارداد درج نشده است.6.برای برخی مشاغل مجوز کار الزامی می باشد .6. مدارک برنامه کارآموزی

4.تکمیل فرم درخواست

5.ارسال اثر انگشت و عکس

6.دریافت پاسخ

مدت پروسه ویزای کاری کاراموز دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری مجوز دانمارک

. ویزای کاری مجوز دانمارک: شرکت های دانمارکی می توانند با دریافت مجوز از آژانس جذب و ادغام بین المللی دانمارک SIRI))، از طرح سریع  برای استخدام اتباع خارجی با صلاحیت استفاده کنند. ویزای کاری مجوز دانمارک برای 4 سال معتبر است و می توان مدت ویزای کاری دانمارک را تمدید کرد.

شرایط ویزای کاری مجوز دانمارک:

1.حقوق و شرایط ذکر شده در قرارداد باید مطابق با استاندارد های دانمارک باشد.

2.شرکت دانمارکی که از طریق مجوز دانمارک میخواهد اتباع خارجی بپذیرد باید حداقل 20 کارمند و کارگر تمام وقت داشته باشد.

3.شرکت باید در جلسات راهنمایی  SIRI شرکت کند.

4.شرکت دانمارکی نباید درگیر اختلافات قانونی بازار کار دانمارک باشد.

5.شرکت مورد نظر در دانمارک نباید مشکلات جدی با سازمان کار در دانمارک داشته باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری مجوز دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت 4295 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه که باید ضمیمه شوند2.در صورت امکان مدارک عضویت درسازمان کارفرمایان یا عضو یک توافق نامهمعاملات جمعی3.مدارک هر گونه جریمه یا محکومیت بر اساس قوانین اتباع خارجی دانمارک

4.تکمیل فرم

5.ارسال اثر انگشت و عکس

6.بیانیه از سمت جلسات راهنمایی SIRI

7.دریافت پاسخ

مدت زمان پروسه ویزای کاری مجوز دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری ESS دانمارک

.ویزای کاری ESS دانمارک: مختص فردی است که از ESS ( European Spallation Source )  که یک شرکت تحقیقاتی در سوئد است ، در سوئد پیشنهاد کاری دریافت کرده اما مایل است در دانمارک زندگی کند.

شرایط اخذ ویزای کاری ESS دانمارک:

1.فرد باید با ESS در ارتباط باشد.

2.مجوز کار در سوئد

3.برای دریافت مجوز اقامت دانمارک فرد باید از یکی از طرح های زیر اقدام کند:

1.طرح درآمد مشروط دانمارک

2.طرح لیست مثبت دانمارک

3.طرح محقق دانمارک

 1. طرح دانشجویان دکترا دانمارک

مراحل اخذ ویزای کاری ESS دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

 1. پرداخت هزینه 4295 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت که باید ضمیمه شوند2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی3.قرارداد کاری یا جاب افر که شامل تمام جزییات و اطلاعات حقوق و شرایط کاری در دانمارک می شود اما اگر فرد در دوره دکترا تحصیل میکند باید نامه داشته باشد.4.مدارک تمکن مالی5.مجوز کار سوئد

4.تکمبل فرم

5.ارسال درخواست

6.ارسال اثر انگشت و عکس

7.دریافت پاسخ

پروسه ویزای کاری ESS دانمارک یک ماه طول می کشد.

ویزای کاری مدرک قانونی دانمارک

.ویزای کاری مدرک قانونی دانمارک:  برای فرد متقاضی که میخواهد به عنوان دکتر، دندانپزشک یا پرستار در بازار کار دانمارک کار کند  اما مجوز قانونی دانمارک را ندارد، است.چنانچه فرد در کشور های دیگر در رشته پزشکی ، دندان پزشکی و پرستاری تحصیل کرده می تواند برای اقامت دانمارک اقدام کند.این ویزای کاری دانمارک و مجوز اقامت دانمارک فقط به هدف دادن مجوز به فرد است نه برای کار کردن در بازار کار دانمارک

شرایط ویزای کاری مدرک قانونی دانمارک:

1.تاییدیه از سازمان امنیت بیماران دانمارک

2.تمکن مالی برای ساپورت فرد از خودش و خانواده اش

مراحل اخذ ویزای کاری مدرک قانونی دانمارک:

1.ایجاد شناسه پرداخت

2.پرداخت هزینه 2000 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت هزینه که باید ضمیمه شوند.2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی3.مدارکی که نشان دهد سازمان امنیت بیماران دانمارک دوره اموزشی را تایید کرده و فرد به عنوان پزشک یا دندان پزشک برای دریافت مجوز واجد شرایط است.4 مدارک تمکن مالی

4.تکمیل فرم

5.ارسال درخواست

6.ارسال اثر انگشت و عکس

7.دریافت پاسخ.

پروسه ویزای کاری دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری پیوستگی به بازار کار دانمارک

.ویزای کاری پیوستگی به بازار کار دانمارک:برای افرادی است که در بازار کار دانمارک فعالیت میکنند اما مجوز اقامت دانمارک خود را به عنوان اعضای همراه خانواده،یکپارچه سازی مجدد خانواده یا پناهنده دانمارک از دست داده اند، است.

شرایط ویزای کاری پیوستگی به بازار کار دانمارک:

1.فرد باید دو سال سابقه کار در بازار کار دانمارک داشته باشد.

2.فرد از مجوز اقامت دانمارک نباید سواستفاده کند.

3.به دلیل دریافت مزایای عمومی اقامت فرد نباید باطل شده باشد.

4.حقوق فرد باید به بانک دانمارک واریز شده باشد.

 1. حقوق باید یکی از این ها ر ا شامل شود: حقوق به صورت دارایی های نقدینگی، پرداخت به مستمری بازار کار دانمارک ،پرداخت هزینه روز های تعطیل

6.ارزیابی سطح بخش های دیگر حقوق شامل موارد زیر نمیشود:1. هزینه های زندگی و خانه در دانمارک،2.مخارج روزانه در دانمارک . 3استفاده رایگان از ماشین در دانمارک،4.مخارج تلفن همراه در دانمارک،5. مخارج اینترنت در دانمارک.6 منافع در انواع مختلف،7.اشتراک ها8.سرویس های دیگری که توسط کارفرما پیشنهاد میشود.

7.یکی از شرایط مجوز اقامت دانمارک در این طرح این است که ، یک عضو خانواده همراه (همسر ، شریک زندگی مشترک ، فرزندان یا در برخی شرایط دیگر اعضای خانواده) اجازه اقامت دانمارک خود را بیش از یک بار لغو نکرده باشند.

مراحل اخذ ویزای کاری دانمارک:

1.ایجاد شناسه درخواست

2.پرداخت هزینه 4295 کرون دانمارک

3.جمع آوری مدارک:1.مدارک پرداخت که باید ضمیمه شوند.2.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی.3.قرارداد کاری که شامل تمام اطلاعات و جزییات حقوق و شرایط کاری می شود4. مدارکی که نشان دهد حقوق فرد به بانک دانمارک واریز می شود.

4.تکمیل و ارسال درخواست

5.ارسال اثرانگشت و عکس

6.دریافت پاسخ

 زمان پروسه این ویزای کاری دانمارک یک ماه است.

ویزای کاری داوطلبی دانمارک

.ویزای کاری داوطلبی دانمارک: ویزای کاری داوطلبی دانمارک برای افرادی است که مایلند به صورت داوطلبی در دانمارک فعالیت کاری داشته باشند، این دسته افراد برای مشاغل اجتماعی یا خدمات بشر دوستانه بدون پرداختی و حقوق ، داوطلب هستند.

شرایط اخذ ویزای کاری داوطلبی دانمارک:

1.سن فرد باید بین 18 تا 30 سال باشد.

2.کار فرد در دانمارک باید برای افراد فقیر و حاشیه نشین باشد و به جامعه دانمارک کمک کند.

3.تمکن مالی کافی برای ساپورت مالی

4.فرد باید از سمت محل کارش در طول اقامت در دانمارک بیمه شده باشد.

مراحل اخذ ویزای داوطلبی دانمارک:این ویزا هیچ هزینه ای ندارد.

1.جمع اوری مدارک:1.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی.2.مدارکی از سازمان داوطلبی که کار داوطلب را به عنوان داوطلب شرح دهد.3.توافقنامه بین فرد و سازمان برای دریافت مواد غذایی ، پول و ...4.مدارک بیمه

2.تکمیل و درخواست فرم

3.ارسال اثر انگشت و عکس

4.دریافت پاسخ

مدت پروسه این ویزا سه ماه است.

ویزا کاری شغل دوم در دانمارک

.ویزا کاری شغل دوم در دانمارک: ویزای کاری شغل دوم در دانمارک برای  فرد متقاضی است که میخواهد برای شغل دوم خود در بازار کار دانمارک مجوز کار کسب کند. فرد میتواند از طرح محقق ،طرح دانشجوی دکترا ،طرح درآمد مشروط و طرح محقق مهمان استفاده کند.

شرایط اخذ ویزای کاری شغل دوم دانمارک:

1.بین شغل اصلی و شغل دوم باید رابطه ای وجود داشته باشد.

2.حقوق و شرایط کار باید مطابق با استاندارد های دانمارک باشد.

3.ساعات کاری باید بین 8 تا 15 ساعت در هفته باشد.

مراحل اخذ ویزای کاری شغل دوم دانمارک: این ویزا هیچ هزینه ای ندارد.

1.جمع آوری مدارک:1.کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی2.جزییات و اطلاعات قرارداد در مورد شرای کاری و حقوق و مدت ان نباید از 30 روز گذشته باشد.3. مدارک تحصیلی مربوط به کار4. در صورتی که کار به مجوز نیاز دارد ،فرد موظف است مجوز کار بگیرد.

2.تکمیل فرم درخواست

3.تکمیل کارت اطلاعات شخصی

4.ارسال درخواست و دریافت پاسخ

 زمان پروسه این ویزا یک ماه است.

ویزای کار برای افراد خانواده

.ویزای کار برای افراد خانواده: این ویزا برای افرادی است که عضو خانواده افرادی هستند که دربازار کار دانمارک کار میکنند و میخواهند مجوز کار دانمارک را اخذ کنند . مجوز اقامت دانمارک را نیز دارند.

شرایط این ویزای کاری دانمارک:

1.حقوق و شرایط کاری باید مطابق با استاندارد های دانمارک باشد.

2.ساعات کاری باید حداقل 30 ساعت در هفته باشد.

مراحل اخذ این ویزای کاری: این ویزا هیچ هزینه ای ندارد.

1.جمع آوری مدارک:1. کپی از تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و جلد پشت و روی آن2.قرارداد کاری یا جاب افر با تمام اطلاعات و جزییات شرایط کاری و حقوق و از مدت آن نباید بیش از 30 روز گذشته باشد.

2.تکمیل فرم درخواست

3.ارسال کارت اطلاعات شخصی

4.ارسال درخواست و دریافت پاسخ

مدت پروسه این ویزا یک ماه است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری