معرفی خدمات راشین در

دانمارک

خدمات مهاجرتی راشین در دانمارک

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور دانمارک

دانمارک کشوری کوچک در شمال اروپا می باشد. پایتخت کشور دانمارک ، شهر کپنهاگ،  از هوشمندترین ومرفه ترین شهرهای  جهان است. این شهر از چندین دانشگاه مشهور قاره اروپا مانند: دانشگاه کپنهاگ، دانشگاه فنی دانمارک، آکادمی هنرهای زیبا و دانشکده‌ بازرگانی کپنهاگ برخوردار است و  متقاضیان بسیاری  هرساله جهت کسب علم ودانش  روز جهان از طریق دریافت ویزای تحصیلی دانمارک  به این کشور مهاجرت می کنند .

کشور دانمارک به پنج استان و ۹۸شهرستان تقسیم شده‌است. استان‌های دانمارک عبارتند از: هوودستادن، نوردیولند، میدیولند، شیلند، و سید. زبان رسمی مردمان این کشور دانمارکی ونظام سیاسی آن  را نظام مشروطه پادشاهی تشکیل می دهد.

دانمارک  از شرق به دریای بالتیک از غرب به دریای شمال واز شمال به تنگه اسکاژراک  متصل و از جنوب با کشور آلمان هم مرز می باشد.

دانمارک دارای آب وهوایی معتدل ومرطوب  و پر باران است که در سردترین ماه های سال  میانگین دمایی آن  حدود2الی منفی 9درجه سانتی گراد  و در گرم ترین ماه های سال حدود 19 سانتی گراد می باشد.

دانمارک کشوری کوچک اما زیبا و بکر، در حوزه اسکاندیناوی است  که دارای جاذبه های فراوانی بوده وهمه  ساله شاهد  عزیمت شمار بسیاری از گردشگران از طریق  اخذ ویزای توریستی  به کشور دانمارک است برخی از این جاذبه ها عبارتند از :

 

شهر های مهم و مناطق دیدنی کشور دانمارک 

شهر ریبه

  قدیمی ترین شهر دانمارک می باشد. این شهر در سال 1496 بنا گردیده و درآن ساختمان های بسیار قدیمی مربوط به دوران وسطی دیده میشود. همچنین  این شهر از آثار باستانی بسیاری که مربوط به وایکینگ ها می باشد برخوردار است

شهر اسکاگن

 یکی از اصلی‌ترین بنادر ماهیگیری دانمارک و شمالی ترین و یکی از توریستی ترین شهرهای دانمارک بوده وشهری کاملا ساحلی و مکانی است  که دو دریای Skagerrak و Kattegat با هم برخورد می کنند.

شهر هلسینگور

 که البته با نام السینور نیز شناخته شده، محل قرار گرفتن یکی از مشهورترین قلعه های جهان بنام  قلعه ‏کرونبورگ ‏‎است ومکانی است که سالهای سال  به مدت  حدود هشتاد سال، سالانه در آن نمایش هملت برگزار می شود. این شهرک ‏کوچک روستایی در قرن 15 شکل گرفته است و از جاذبه های مشهور این منطقه می توان به موزه دریانوردی و مجسمه ‏Holder Danske‏ که یک شخصیت افسانه ای در دانمارک است، اشاره کرد. ‏‏ ‏ 

باغ‌های تیوولی

 این پارک درشهر کپنهاک در  سال 1843 افتتاح و به لحاظ  قدمت تاریخی، دومین پارک در دنیا محسوب می‌شود. این پارک با جاذبه های فراوانی که دارد برای هرکس در هر سن و سال، سرگرمی‌های متنوعی داشته وهمچنین  این پارک دارای تعداد زیادی رستوران و کافه است که در نهایت، روزی خاطره انگیز را برای شما رقم خواهند زد.

موزه دِن گامله بای

 این موزه، بخش قدیمی شهر آرهوس بوده که به صورت موزه روباز درآمده و گردشگران می توانند با  پیاده روی  در دهکده، از آن بازدید کنند. این موزه  دارای میوه فروشی، رستوران و مهمانخانه می باشد. 

لگولند بیلوند

یک شهر بازی بسیار وسیع در بیلوند دانمارک می باشد.  این شهربازی  از مشهورترین و محبوب‌ترین دیدنی های  دانمارک  به ‌شمار می‌رود. در این شهربازی با بیش از ۴۰ میلیون لگو، بسیاری از دیدنی‌های سراسر جهان بازسازی شده اند.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری