معرفی خدمات راشین در

قبرس

خدمات مهاجرتی راشین در قبرس

آنچه باید بدانید!

آشنایی با کشور قبرس

کشور قبرس، جزیره ای واقع در شرق مدیترانه است که رتبه سومین جزیره پر جمعیت را از آن خود کرده است.کشور قبرس در همسایگی کشورهای ترکیه ،لبنان ، سوریه ،فلسطین ، مصر و یونان قرار دارد.کشور قبرس به دلیل آب و هوای ایده ال و طبیعت بکر به جواهر مدیترانه معروف است و پایتخت کشور قبرس ، نیکوزیا نام دارد. کشور قبرس به دو قسمت قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم می شود.از نظر فرهنگی ، قبرس شمالی به آسیا مخصوصا کشور ترکیه شباهت دارد و قبرس جنوبی به یونان و اروپا شباهت دارد.پایتخت کشور قبرس یعنی نیکوزیا نیز به دو بخش تقسیم می شود که مانند مرز بین قبرس شمالی و قبرس جنوبی عمل می کند.

زبان کشور قبرس معمولا ترکی و یونانی است اما به دلیل آن که مردم قبرس معمولا از تحصیلات بالایی برخوردار هستند ، زبان انگلیسی هم رایج است ، اما زبان رایج و رسمی کشور قبرس یونانی است .

از نظر اقتصادی ، کشور قبرس جز کشور های ثروتمند است و نرخ بیکاری کمی دارد ، واحد پول کشور قبرس نیز یورو می باشد.

از نظر سیاسی ، حکومت کشور قبرس جمهوری بوده و دارای رئیس جمهور می باشد. به قبرس شمالی حکومت ترکی و به قبرس جنوبی ، قبرس یونانی گفته می شود.قبرس جنوبی بخشی از اتحادیه اروپا است و قبرس شمالی شامل اتحادیه اروپا نمی شود.با این که قبرس جنوبی از نظر فرهنگی به یونان شباهت بیش از اندازه دارد اما جز یونان نیست.

شهر های مهم قبرس:

نیکوزیا

فاماگوستا

لارناکا

پافوس

لیماسول

کیرنیا

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری