قوانین جدید سفر به کانادا

مسئولین کانادا اعلام کردند: محدودیت های کنونی مرزهای کانادا در 21 جولای منقضی می شود. ما به زودی از سیاست های جدید دولت کانادا در زمینه گردشگری ایالات متحده ، گردشگری از سایر نقاط جهان و پروازها از هند مطلع می شویم.

کانادا می تواند اقدامات جدید COVID-19 خود را از فردا اعلام کند.

کانادا محدودیت های سفر را در مارس 2020 وضع کرد و ماهانه آنها را در طول سال 2021 تمدید کرد. این کشور روشی تدریجی برای رفع محدودیت ها اتخاذ کرده است.

به طور کلی ، کسانی که اکنون مجاز به سفر به کانادا هستند شامل شهروندان کانادایی ، افراد دارای اقامت دائم ، مهاجران جدید ، کارگران موقت خارجی ، دانشجویان بین المللی و اعضای خانواده کانادایی ها می شوند.

کسانی که نمی توانند به کانادا سفر کنند شامل گردشگران ایالات متحده و گردشگران از سایر نقاط جهان هستند. پروازهای کانادا هم از هند از آوریل ممنوع شده است.

محدودیت های مرزی در 21 جولای منقضی می شود اما دفتر نخست وزیر جاستین ترودو پنجشنبه شب اعلام کرد که قوانین جدید "اوایل هفته آینده" اعلام می شود که نشان می دهد این اقدامات حداکثر تا سه شنبه ، یک روز قبل از پایان اقدامات فعلی ، علنی خواهد شد.

با تشکر از اظهارات دفتر ترودو ، ما در حال حاضر درک قوی از قوانین جدید را خواهیم داشت. عدم قطعیت همچنان هند است و دولت کانادا در تصمیم خود برای لغو ممنوعیت پرواز به هند همچنان مردد است. آنچه ما می دانیم ، نیت دولت از اجازه ورود گردشگران به این کشور است.

دفتر ترودو می گوید هدف آن این است که به شهروندان واکسینه شده و ساکنان دائمی ایالات متحده اجازه دهد تا اواسط ماه اوت به عنوان گردشگر وارد این کشور شوند.

کانادا به دنبال استقبال گردشگران کاملاً واکسینه شده از سایر نقاط جهان تا اوایل سپتامبر است.  البته که این بستگی به این دارد که کانادا نرخ بالای واکسیناسیون خود را حفظ کرده و تعداد موارد COVID-19 خود را پایین نگه دارد.

پس از شروع آهسته ، کانادا به عنوان یک رهبر جهانی در میزان واکسیناسیون ظاهر شد. اطلاعات دولت کانادا نشان می دهد که حدود 80 درصد از جمعیت 12 ساله ها و بزرگسالان کانادا حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند در حالی که بیش از 40 درصد کاملاً واکسینه شده اند. داده های 15 جولای نشان می دهد کانادا بیش از 400 مورد جدید ابتلا به کووید در روز قبل را ثبت کرده است.

شمار روزانه موارد ابتلا به COVID در کانادا در آوریل 2021 هنگامی که از 9000 مورد جدید روزانه فراتر رفت ، به بالاترین حد خود رسید. با این حال ، عرضه واکسن قوی تر منجر به کاهش تعداد موارد شد و استان های سراسر کشور از دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی استفاده کردند.

ماه گذشته کانادا اعلام کرد که همه دارندگان تأیید اقامت دائم (COPR) (یعنی مهاجران تازه تأیید شده) بلافاصله از محدودیت های سفر خود معاف هستند. در اوایل ماه جاری کانادا سیاست جدیدی را اجرا کرد که مسافران واکسینه شده را از نیاز به قرنطینه معاف می کند.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری