فرصت شغلی استثنایی انتاریو

 

کوید 19 باعث شد برخی از مشاغل کانادا بیشتر مورد نیاز باشد

با این که کوید 19 باعث شده به مشاغل زیادی آسیب برسد با این حالی برخی  به دنبال استعداد های بیشتری هستند

دولت فدرال کانادا در مورد چگونگی تأثیر همه گیر بر نیروی کار در هر استان و منطقه تحقیقاتی انجام داده است. در انتاریو ، محققان 109 شغل را که در مقایسه با روزهای قبل از COVID تغییر بزرگی در اشتغال داشتند ، تجزیه و تحلیل کردند.

از این یافته ها ، در اینجا برخی از مشاغلی آورده شده است که در طی همه گیری ، تقاضای کار برای آنها افزایش یافته است. آنها به ترتیب کد طبقه بندی شغلی ملی  (NOC) خود ذکر شده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد چشم اندازهای شغلی خاص کانادا ، دولت فدرال ابزاری برای تحلیل روند ارائه می دهد که در آن متقاضیان کار می توانند روند مشاغل مورد علاقه خود را مشاهده کنند.

  1. مدیران تبلیغات ، بازاریابی و روابط عمومی (NOC 0124)

اگرچه هزینه های تبلیغات سنتی در طی همه گیر شدن کاهش یافته است ، که این امر اشتغال را تحت تأثیر قرار داده است ، اما صنعت به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود. بعلاوه ، بودجه های اولیه نشان می دهد شرکت ها قصد دارند هزینه های تبلیغات ، به ویژه تبلیغات دیجیتال را افزایش دهند.

بنابراین ،  برای افرادی که دانش روش های نوین فناوری را دارند  فرصت های شغلی افزایش می یابد.

  1. مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی (NOC 0213)

شرکت هایی که قبلاً در توانایی اجازه کارکنان در خانه را برای کار محدود بودند، بیشتر به مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی وابسته شده اند.

بسیاری از شرکت ها قصد دارند دور کاری را برای مدت طولانی انجام دهند. همچنین ، خدمات مجازی بیشتری از قبیل تجارت الکترونیکی ، قرار ملاقات های پزشکی ، نمایشگاه های شغلی و سایر خدمات می تواند تعداد بیشتری از کارمندان فناوری اطلاعات را فراخوانی کند.

انتظار می رود با سازگاری شرکت ها با روش های جدید کار ، همه این پیشرفت ها تقاضا برای متخصصان فناوری را افزایش دهد.

  1. زیست شناسان و دانشمندان مرتبط (NOC 2121)

این کارگران شامل ایمونولوژیست ها ، ویروس شناسان ، کارگران اطلاعات زیستی و داروسازانی هستند که در حال تحقیق روی COVID-19 هستند.

تحقیق و تولید بیشتر واکسن ها و روش های درمانی برای حمایت از فرصت های شغلی کارکنان در این مشاغل ادامه خواهد داشت.

همچنین ، اکنون که نسل الان اول بیماری همه گیر را تجربه کرده ، انتظار می رود افزایش آگاهی باعث ایجاد فرصت های بیشتری برای تحقیقات ویروس شود.

  1. تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171)

دقیقاً مانند سایر مشاغل فناوری اطلاعات ، تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی برای کمک به انتقال شرکت ها به کار از راه دور بسیار مهم بوده اند. آنها در حالی که انتاریو در قزنطینه بود کارکنان مهم محسوب می شدند.

تعدادی از عوامل دیگر نیز وجود دارد که تقاضای طولانی مدت نیروی کار را در این زمینه نشان می دهد. به عنوان مثال ، شرکت های بیشتری در حال گسترش محصولات و خدمات بصورت آنلاین هستند. فرآیندهای دیجیتالی در حال رشد هستند و خطر نقض امنیت سایبری نیز افزایش می یابد.

  1. تحلیلگران پایگاه داده و مدیران داده (NOC 2172)

در طول همه گیری همه گیر ، دولت و سایر سازمان ها ، ردیابی موارد و تجزیه و تحلیل داده های COVID-19 را در اولویت قرار داده اند. این کارکنان در بسیاری از فرایند تجزیه و تحلیل داده های COVID-مشارکت داشته اند.

علاقه مستمر به داده ها و تجزیه و تحلیل COVID-19 از این فرصت های شغلی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، نگرانی ها در مورد جمع آوری ، ذخیره و مدیریت داده ها پس از تقاضای بیشتر برای خدمات مجازی بهداشتی و اجتماعی بسیار زیاد است. تغییر راه حل های آنلاین باعث افزایش مشاغل در این مشاغل می شود.

  1. 6. برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی (NOC 2174)

در آغاز همه گیری ، این نیرو ها تقاضا داشتند تا به طراحی رسانه های دیجیتالی مرتبط با COVID برای حمایت از انتشار اطلاعات کمک کنند. بسیاری قبلاً به دلیل ماهیت کارشان برای کار در خانه آماده شده بودند.

افزایش تقاضا برای محصولات و خدمات دیجیتالی ، فرصت هایی را برای این نیروها ، به ویژه با رشد بازار جهانی آموزش الکترونیکی فراهم می کند.

در انتاریو ، دولت استان با سازمان های مختلف در حال ایجاد منابع دیجیتالی برای آموزش آنلاین است. انتظار می رود چنین ابتکاراتی از این نیروها حمایت کند

  1. طراحان و توسعه دهندگان وب (NOC 2175)

طراحان و توسعه دهندگان وب در ایجاد وب سایت های مرتبط با COVID-19 برای کمک به انتشار اطلاعات ، نقش اساسی دارند. بسیاری از این کارکنان به دلیل ماهیت کار خود ، قبل از همه گیری از قابلیت دورکاری برخوردار بودند.

تمایل به خرید آنلاین از این فرصت های شغلی در این زمینه پشتیبانی می کند. همچنین ، خدمات مجازی بیشتری مانند قرارهای پزشکی نیز ممکن است از این مشاغل پشتیبانی کند.

  1. فناوران آزمایشگاه پزشکی (NOC 3211)

کمبود فناوری آزمایشگاهی حتی قبل از همه گیری به دلیل تعداد زیاد بازنشستگان و تعداد کمی از مدرسان جدید برای جایگزینی آنها وجود داشت به مشکل برخورده بود.

انتاریو برنامه جدیدی را برای آموزش کارکنان آزمایشگاه برای کاهش بار کار تکنسین های آزمایشگاه پزشکی مجاز و دستیاران آنها تأمین می کند.

با افزایش سن جمعیت و ادامه بیماری همه گیر ، تعداد مشاغل خالی در این شغل تا زمانی که فارغ التحصیلان جدید کافی نباشند ، افزایش می یابد.

  1. طراحان گرافیک و تصویرگران (NOC 5241)

با وجود محصولات دیجیتالی بیشتر ، فرصت های شغلی بیشتری برای طراحان گرافیک و تصویرگران ایجاد می شود. به ویژه در ایجاد محتوا و گرافیک برای سیستم عامل های تجارت الکترونیک ، بانکداری آنلاین و آموزش الکترونیکی.

مهاجرت انتاریو برای کارکنان این مشاغل

تقاضا برای کار و مهاجرت در کانادا دست به دست می شود. هدف مهاجرت اقتصادی به طور خاص رفع کمبود نیروی کار و حمایت از رشد اقتصادی بلند مدت کانادا است.

بنابراین ، نباید تعجب کرد که راه هایی برای اقامت دائم برای کارکنان در این مشاغل مورد تقاضا وجود دارد.

برای شروع ، همه این مشاغل در دسته "کار ماهر" قرار می گیرند. به این معنا که شما می توانید از تجربه کاری برای یک برنامه کاربردی از طریق سیستم Express Entry  استفاده کنید تا زمانی که واجد شرایط هر یک از سه برنامه فدرال با مهارت بالا هستید: طبقه تجربه کانادایی ، برنامه نیرو ماهر فدرال و برنامه تجارت ماهر فدرال.

نه تنها این ، انتاریو برنامه نامزدی استانی (PNP) خود را دارد که می تواند از برنامه های اقامت دائم پشتیبانی کند. داشتن پروفایل اکسپرس اینتری درها را برای PNP های پیشرفته انتاریو باز می کند. جریان اولویت سرمایه انسانی (HCPS) مسیرهایی را برای کارکنان فناوری و کارکنان در مشاغل مورد تقاضا ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، مدیران تبلیغات و بازاریابی در قرعه کشی اخیر PNP انتاریو گنجانده شدند. ممکن است از کارکنان فنی واجد شرایط HCPS برای نامزدی استانی در قرعه کشی OINP درخواست شوند. این قرعه کشی شامل شش مشاغل خاص فناوری اطلاعات از جمله لیست فوق می شود: سیستم های کامپیوتری و مدیران اطلاعات. تحلیلگران پایگاه داده و مدیران داده ؛ برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی ؛ و طراحان وب و توسعه دهندگان.

خارج از سیستم اکسپرس اینتری ، انتاریو همچنین دارای سیستم ابراز علاقه (EOI) است که امتیازاتی را برای داوطلبان واجد شرایط که در مشاغل ماهر در استان کار می کنند ارائه می دهد. عوامل دیگری نیز وجود دارد که رتبه داوطلبان را بهبود می بخشد ، مانند حقوق ، سن ، میزان تجربه کاری کانادایی و موارد دیگر. سیستم EOI انتاریو در حال حاضر در دسترس افرادی است که واجد شرایط برنامه رده پیشنهاد کارفرمایان مانند جریان کارگران خارجی هستند.

کسانی که برای خود کار می کنند ممکن است واجد شرایط برنامه مشاغل آزاد باشند. بر اساس آمارهای دولتی ، حدود 30 درصد از طراحان گرافیک در انتاریو مشاغل آزاد دارند.

همچنین ، برای مدت محدودی ، کانادا مسیرهایی را برای نیرو های ضروری که در طول همه گیری در این کشور کار می کردند ، ارائه می دهد. فناوری های آزمایشگاهی در بین 40 مشاغل مراقبت های بهداشتی هستند که ممکن است هر زمان قبل از 5 نوامبر یا تا زمانی که محدودیت مصرف 20000 برنامه به دست نیاید ، اعمال شوند.

هدف اول تیم ما، ارائه مشاوره صحیح، جامع و بهینه به متقاضیان عزیز است. در گروه مهاجرتی راشین، دغدغه اصلی ارائه اطلاعات مفید و معتبر به متقاضیان عزیز است و مشاوران تیم ما از لحظه ارتباط اولیه با مشتریان تا لحظه ورود و استقرار این عزیزان در کشورهای مقصد خود، همراه و پشتیبان آن ها هستند. گواه این امر، اعتماد متقاضیان عزیز به این گروه مهاجرتی و استفاده از پکیج های خدماتی موسسه راشین بوده است.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری